Kazan

90₺

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Ankara
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  28/02/2021
  Pazar
  28/02/2021
 • Yetişkin
 • 90₺

Yıldırımhacılar-Kızgınkayalar-Yıldırımören Doğa Yürüyüşü

28 Şubat 2021 Pazar

Tur Programı

Yıldırımhacılar-Kızgınkayalar-Yıldırımören Doğa Yürüyüşü

28 Şubat 2021 Pazar

Saat: 08.00’da Kumrular/İzmir Caddesi köşesinden hareketle başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kazan üzerinden yolumuza devam edip Kızılcahamam’da çay-çorba molası verdikten sonra sağa dönerek Yıldırımhacılar Köyü’ne gidiyoruz. Kısa süreli yolculuk sonrası Köy içinden yürüyüşümüze başlıyoruz. Kuzey doğau yönünde yürüyüşümüze devam derek sık orman dokulu etaplardan ve Kızgınkayalar’dan ve karlı etaplardan geçerek yürümeye devam ediyoruz. Önceden hazırlanan kumanyalarla öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra bir yay çizerek saat yönünde yer yer açık alanlardan yürümeye devam ediyoruz. Yıldırımören Köyü yönünde yürümeye devam edip 12-13 Km uzunluğundaki parkurumuzu saat: 16.30’da Yıldırımören Köyü’ne gelerek etkinliğimizi bitiriyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası bizi bekleyen aracımıza binerek Kızılcahamam’da kısa süreli mola sonrası hareket edip Kazan üzerinden yolmuza devam edip saat: 18.30’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde bulaşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

HAREKET NOKTAMIZ

28 Şubat 2021 Pazar, Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi, saat: 08.00

İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat : 08.00
Milli Kütüphane Önü : 08.05
Armada Önü : 08.15
Cepa/Kentpark arası : 08.20
A City Önü : 08.30
Batıkent/Jandarma Karşısı : 08.35
Giyim Dünyası : 08.40
Eryaman Anayol Köprü Üstü : 08.45
Göksu Göleti Önü : 08.50

— Katılımcı sayısına ve sosyal mesafe kuralına uyun oturmalı özel tur aracı,

– Tüm çevre gezileri,

– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati,

– Rehberlik Hizmetleri.

– Öğle yemeği,
– Kişisel harcamalar ve akşam yemeği.

Etkinliğimize TDF Yaz ve Kış Yürüyüşü Liderliği belgeli, Ankara yürüyüş rotalarını çok iyi bilen rehberlerimiz refakat etmektedir. Yürüyüş lideri hava ve parkur koşullarına göre belirlenen parkur ve etap üzerinde değişiklik yapabilir. Sabah ve akşam gidiş dönüşte uygun bir tesiste sosyal mesafe kuralını denetleyerek 20’şer dakikalık ihtiyaç molası verilecektir. Öğle molası saat 13.00-14.00 arasında 40-50  dakika olarak verilmektedir. Bu sürede beraberinizde getirdiğiniz yiyeceklerinizi yiyebilirsiniz

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, mevsim ve hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap, öğle yemeği için kumanya, karbonhidratlı yiyecekler, kullanılan malzeme ve kişisel ilaçlar, baton(isteğe bağlı), kar tozluğu, sıcak su/çay-kahve, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, en az 1.0 litre su.

Yorumlar

Yorum yok

Aktiviteyi değerlendirin

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by