Olimpos

800₺

Covid-19 Tedbirleri Kapsamında

1.
2.
3.

Olimpos, Çıralı, Ulupınar Gezisi

31 Aralık 2020 – 02 Ocak 2021
2 Gece, 3 Gün

Yılbaşı Eğlencesi

Yarım Pansiyon

Saat: 21.30 hareket ile başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek ve meyve suyu ikramıyla Afyon-Burdur-Antalya üzerinden yolumuza devam edip Yol Dinlenme Tesisleri’nde vereceğimiz molalarla sabah saatlerinde Oliympos’a gidiyoruz. Pansiyonumuza giriş yaparak yapacağımız kahvaltı sonrası güne başladıktan sonra odalarımıza yerleşebileceğiz. Dinlenme sonrası Olimpos Antik Kentini keşfe çıkıp, Türkiye’nin Riverası larak bilinen ünlü sahilinde gezinti yapacağız. Denize girmek mümkün olurmu? Buna sizler kara vereeceksiniz. Yapılan etkinlikler sonrası Pansiyon’umuza dönüp bir süre dinlendikten sonra YENİ YIL EĞLENCESİ için hazırlık yapıyoruz. Pansiyon işletmesi tarafından organize edilecek etkinlikte pandemi ve yürürlükteki genelgeler doğrultusunda; akşam yemeği sonrası Klüp Binası’nda veya açık havada 1 adet yerli alkollü içecek sunumu ve canlı müzik performansı ile LİKYA CLUP EĞLENCESİ’ne katılıyoruz. Yeni yıla mistik bir ortamda eğlenerek giriyoruz. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.

Sabah biraz geç kalkıp yapacağımız geç kahvaltı sonrası isteğe bağlı olarak saat: 13.30’da hareket edip kısa süreli yolculuk sonrası Ulupınar’a gidiyoruz. Bu etkinlik kapsamında Antik Likya yolunun bir bölümü olan Ulupınar-Çıralı-Olympos parkurunda 11 Km uzunlukta yürüyüş gerçekleştireceğiz. Ulupınar’dan yürüyüşe başlayıp deniz/güney yönünde inişe geçip bir dere geçişi sonrası doğuya yönelerek kimsenin görmediği, ziyaret etmediği yüzyıllardır yanan ateş kümlerini gördükten sonra aşağıya inip ziyaret edilen ateş kümelerini de gördükten sonra yürüyüş etkinliğine katılmayan diğer grup üyeleri ile buluşarak Çıralı Girişi’ne kadar yürüyeceğiz. Burad abizi bekleyen aracımıza bindikten sonra Çıralı Köyünden geçip araçla devam etmek isteyenler araç ile, Olimpos sahili’ni yürümek isteyenlerde yürüyerek Panasiyon’umuza ulaşacağız. Odalarmızda dinlenme sonrası akşam yemeğimi pansiyonumuzda afiyetle yedikteen sonra grubumuzla birlikte eğlenmeye devam ediyoruz. Geceyi Olimpos’ta geçiriyoruz.

Sabah erken kalkıp güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp aracımıza yükledikten sonra saat: 10.00’da hareket ediyoruz. Dönüşte yolumuz üzerinde yer alan Tahtalı Dağı Teleferik İşletmesi’ne gidiyoruz. Dileyen konuklarımız ile ayrı bir ücret ödeyerek Tahtalı Dağının zirvesinden Akdeniz’i seyredip fotoğraf çekiyoruz. Teleferik gezisi sonrası hareket edip; Antalya–Burdur-Afyon üzerinden yolumuza devam ederek Yol Dinlenme Tesisleri’nde vereceğimz molalar sonrası hareket ederek saat: 21.30’da Ankara’ya geliyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

30 Aralık 2020 Çarşamba, Kumrular/İzmir Caddesi Köşesi, Saat: 21.30

— Özel araçla ulaşım,

— Araç içinde veya mola yerinde kek ve meyve suyu ikramı,

— Kahvaltı(3),

— Yılbaşı Eğlenceli ve 1 adet alkollü içecek sunumlu akşam yemeği(1),

— Akşam Yemeği(1),

– Tüm çevre gezileri,

–  Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati,

–  Rehberlik Hizmetleri.

– Tüm Öğle Yemekleri,

– Alkollü içecekler,

– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,

— Son Gün AkşamYemeği;

— Kişisel harcamalar.

 • Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
 • Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
 • Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
 • Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton(isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, mayo, havlu, terlik, bone, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı   müzelere ücretsi giriş   yapabilmeleri için 60.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz.

17 yaş altı ve 65 yaş  üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı  sahipleri bu müzeleri  ücretsiz gezebilmektedirler.

İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat : 21.30
Milli Kütüphane Önü : 21.35
Armada Önü : 21.40
Cepa/Kentpark arası : 21.45
Bilkent Köprü Altı : 21.45
Hacettepe/Beytepe Köprü Altı : 21.50
Ümitköy Köprü Altı : 21.55
Gordion Yan Yol : 22.00
Korukent Otobüs Durağı : 22.05
Yaşamkent/BP Önü : 22.10

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Antalya
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  31/12/2020
  Cumartesi
  02/01/2021
 • Yetişkin
 • 800₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by