• 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr

Olympos, Çıralı, Adrasan, Ulupınar, Phaselis

1.100₺

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 4 Gece 5 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Antalya
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  07/30/2020
  Pazartesi
  08/03/2020
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 1.100₺
  850₺
  295₺

Olympos, Çıralı, Adrasan, Ulupınar, Phaselis Gezisi
30 Temmuz-03 Ağustos 2020.
4 Gece, 5 Gün. Yarım Pansiyon.
Hatırlatma: Bu tur ekstra tur ve hizmetler içermektedir.

Saat: 21.00 hareket ile başlayacak etkinliğimiz, araç içi ikramlarımız ile birlikte Afyon-Burdur-Antalya üzerinden yolumuza devam ederek sabah saatlerinde Olympos’a ulaşacağız. Pansiyonumuza giriş yaparak yapacağımız kahvaltı sonrası güne başlayarak kısa süreli dinlence sonrası Olympos Antik Kentini gezecek ve sahilde denize gireceğiz. Akşam yemek ve konaklama pansiyonumuzda. Yemek sonrası Olympos geceleri bizi bekliyor.

Sabah saatlerinde tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen konuklarımız ile Antik Likya yolunun bir parçası olan Ulupınar-Çıralı-Olympos parkurunda 11 Km uzunlukta yürüyüş gerçekleştireceğiz. Bu etkinlikte Ulupınar’dan yürüyüşe başlayıp deniz/güney yönünde inişe geçip bir dere geçişi sonrası doğuya yönelerek kimsenin görmediği, ziyaret etmediği yüzyıllardır yanan ateş kümlerini gördükten sonra aşağıya inip ziyaret edilen ateş kümlerini de gördükten sonra Çıralı gişesi ve Çıralı Köyünden geçerek Olimpos sahiline yöneleceğiz. Dileyen katılımcılarımız burada denize girebilirler. Antik şehir içinden geçerek pansiyonuma geleceğiz. Kısa süreli dinlenme sonrası akşam yemeği ve konaklama pansiyonumuzda. Yemek sonrası Olympos geceleri bizi bekliyor.

Sabah saatlerinde tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından Adrasan’a gidip tekne turumuza başlayacağız. Tam gün süreli ve öğle yemekli olarak yapılacak olan turumuzda akdenizin tüm sıcaklığını ve masmavi sularını hissederek koylarda denize girme olanağı bulabileceksiniz. Tekne turu sonrası Pansiyonumuza döneceğiz. Akşam yemeği ve konaklama pansiyonumuzda. Yemek sonrası On binlerce yıldır sönmeyen alevi ile ünlü Chimara/Yanartaş gezisi için hareket ediyoruz. Yüzyıllardır yanan efsanevi ateşin; Bellaforentes’in ok darbeleriyle yedi kat yerin dibine giren Chimere’nın ağzından saçılan lavlar olduğuna inanılmaktadır. Gişelerden sonra yürüyerek yapacağımız bu etkinlikte sağlam ayakkabı ve el feneri gerekeceğini şimdiden hatırlatalım. Gezi ve etkinlik sonrası aracımıza binerek pansiyonumuza dönüyoruz. Yanartaş dönüşü sonrası Olympos geceleri bizi bekliyor. Turu Ekstra Çıralı Turu: 85.00 TL

Sabah saatlerinde tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından Likya uygarlığının önemli yerleşim alanlarından biri olan Phaselis Atik Kentine hareket ediyoruz. Antik kente ulaşmamızla birlikte tarihi alanlar hakkında alacağımız bilginin ardından Phaselis’in plajında deniz sefası yaparak, gün boyu keyifli bir gün geçireceğiz. Phaselis gezimizin ardından Kemer’e geçerek kısa süreli verilecek serbest zamanın ardından pansiyonumuza hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama pansiyonumuzda.

Sabah saatlerinde tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından Pansiyonumuzdan ayrılarak Ankara’ya dönüşe geçeceğiz. Dönüşte yolumuz üzerinde yer alan Tahtalı Dağı Teleferik işletmesine uğrayarak dileyen konuklarımız ile ayrı bir ücret ödeyerek Tahtalı dağının zirvesinden Akdeniz’i seyredip fotoğraf çekeceğiz. Teleferik gezimiz sonrası Antalya–Burdur-Afyon üzerinden yolumuza devam ederek vereceğimiz molalar akabinde gece saat: 21.30’da Ankara’da olacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

29 Temmuz 2020 Çarşamba, saat: 21.00 Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi

İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat : 21.00
Milli Kütüphane Önü : 21.05
Armada Önü : 21.10
Cepa/Kentpark arası : 21.15
Bilkent Köprü Altı : 21.20
Hacettepe/Beytepe Köprü Altı : 21.20
Ümitköy Köprü Altı : 21.25
Gordion Yan Yol : 21.30
Korukent Otobüs Durağı : 21.35
Yaşamkent/BP Önü : 21.40

–  Özel araçla ulaşım
–  Araç içi sıcak-soğuk içecek ikramları
–  4 Gece Yarım Pansiyon – Pansiyon Konaklama
–  5 Sabah Kahvaltı,
–  Tekne turunda 1 Öğle Yemeği,
–  4 Akşam Yemeği,
–  Tekne Turu,
–  Çevre gezileri. Phasalis ve Çıralı Turu ekstra olarak yapılacaktır,
–  TURSAB Seyahat Sigortası,
–  Kafka Turizm ve Seyahat Acente refakati,
–  Rehberlik Hizmetleri,
–  Milli Park giriş ücretleri(Yanartaş giriş ücreti hariç)

– Kişisel harcamalar,
– Yemeklerde alınacak su hariç diğer içecekler,
– 4 Öğle Yemeği,
– Ekstra turlar hariç bölümünde belirtilen tüm turlar,
– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,
– Tahtalı Dağı Teleferik çıkış ücreti.

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton(isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, mayo, havlu, terlik, bone, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

17 yaş altı ve 65 yaş üstü katılımcılarımız ile Engelli ve Refakatçisi katılımcılarımız, Sarı Basın Kartı sahibi ve Kurum çalışanları için,  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Müze ve Ören yeri girişleri ücretsizdir. Diğer yaş kategorileri aralığında olan katılımcılarımızın, Kurum Müze ve Ören yerlerine ücretsiz giriş yapabilmeleri için değişken fiyatlı ve kullanımlı MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz.

Yorumlar

Yorum yok
Sadece turlarımıza katılanlar yorum yapabilir
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by