Kazan

285₺

1 Gece Konaklamalı
Alakoç Yaylası Pınartepe
Yürüyüş ve  Ilgaz Kayak Turu

Programı

1.GÜN Ankara, Akyarmalar, Ilgaz
Kızılay Kafka Tur Ofis önü’nden  hareketle başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra E5 Karayolu’na girip, yol dinlenme tesisinde isteğe bağlı olarak çay-çorba molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip Akyarmalar yokuşunu tırmandıktan sonra Çamkoru-Çamlıdere ayrımında aracımızdan iniyoruz. Kısa süreli hazırlık sonrası eski Karayolları Bakım İstasyonu üzerinden geçerek Meşeler Yaylası yönünde yürümeye devam ediyoruz. Güney yönünde vadi tabanından yürüyerek Alakoç Yaylası’na gidiyoruz. Bir süre daha yürüdükten sonra önceden hazırlanan kumanyalarla öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra Çamkoru yönünde yürümeye devam edip bir yay çizerek sola dönüyoruz. Pınartepe’ye kadar tırmanıp etrafı seyrediyoruz. Daha sonra inişe geçip 13-14 Km lik yürüyüş parkurumuzu saat: 16.00’da tamamlayarak etkinliğimizi bitiriyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası bizi bekleyen aracımıza binerek Kızılcahamam-Çerkes-Kurşunlu üzerinden yolumuza devam edip Ilgaz’a/otelimize giderek odalarımıza yerleşiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra isteğe bağlı olarak akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Ilgaz’da geçiriyoruz.

2.GÜN Ilgaz, Çankırı,Ankara
Erken kalkıp kahvaltımızı yaptıktan sonra saat: 08.00’de hareket ediyoruz. Saat: Kısa süreli yolculuk sonrası Ilgaz Dağı Yıldıztepe Kayak Bölgesine gidiyoruz. İsteğe bağlı olarak kayak, kızak ve serbest etkinliklerimize başlıyoruz. İsteğe bağlı olarak öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra aynı etkinliklere devam ediyoruz. Saat: 16.00’da etkinliğimizi bitirerek Ankara için hareket ediyoruz. Ilgaz ayrımında vereceğimiz mola sonrası Çankırı-Akyurt üzerinden yolumuza devam edip saat: 20.30’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka KafkaTur etkinliğinde bulaşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

08:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
08:05 Milli Kütüphane Gökkuşağı
08:10Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
08:15 Anka Mall Emniyet Karşısı
08:20 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
08:30Altınpark Anfa Park Üst Geçit

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Ankara
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  14/02/2021
  Pazartesi
  15/02/2021
 • Yetişkin
 • 285₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by