• 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr

Datça, Gökova, Dalyan

3.595₺

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 6 Gece 7 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Marmaris
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  07/30/2020
  Perşembe
  08/06/2020
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 3.595₺
  2.595₺
  650₺

Marmaris, Datça, Gökova, Dalyan Turu.
30 Temmuz-06 Ağustos 2020. 6 Gece, 7 Gün

Her şey dahil.

Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Dinar-Denizli-Tavas-Kale-Muğla üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası sabah saatlerinde Sakar Geçidi’nden inişe geçip muhteşem güzellikteki Gökova Körfezi’ni seyredip Marmaris’e doğru yolumuza devam edip otelimize gidiyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası açık büfe olarak sunulan güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Odalarımza yerleşme saat: 14.00’den sonra mümkün olabilecek. Misafirlerimiz arzu ettiği takdirede deniz veya havuza girebilir. Dileyen katılımcılarımız ile Marmaris şehir turu yapabiliriz. Odalarımıza yerleştikten sonra deniz ve havuz aktiviteleri ile günü tamamlayıp dinlenme sonrası her şey dahil içerikte sunulan açık büfe akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelin müşterilere sunduğu ünitelerden yararlanoyoruz. Geceyi Marmaris’te geçiriyoruz.

HATIRLATMA: Şelale suyu ve denize girmek için su ayakkabısı/terlik, havlu, krem vs gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
İsteğe bağlı ve kahvaltı servis saatlerine uygun olarak kalkıp güne açık büfe kahvaltı yaprak başlıyoruz. Kahvaltı sonrası ıisteğe bağlı olarak deniz veya havuza girdikten sonra Tugut Köyü ve Orhaniye çevre turu için hazırıklarımızı tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra tur görevlimizin belirlediği zamanda aracımıza binerek hareket ediyoruz. Datça yoluna girerek kızılçamlarla bezenmiş orman dokusundan geçerek kısa süreli yolculuk sonrası Turgut Köyü’ne gidiyoruz. Şeyale’ye ulaşmak için bölgede endemik tür olarak yaşayan Sığla/Günlük ağaçların fazlaca görüldüğü orman dokusu ve patikalardan 40 dakika süreli yürüyüş sonrası Turgut Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Ormanla suyun bütünleştiği bu doğa harikası şelalede arzu edenler suya girmeyi deneyebilirler. Gezi ve fotoğraf çekimleri sonrası aynı yolu yürüyerek Bayır Köyü’ne gidiyoruz. Anıtsal nitelikte Çınar Ağacı altında çay-kahve ve isteğe bağlı yöresel ürün alış verişi yapıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası hareket edip Orhaniye’ye gidiyoruz. Buaraya gelmemizin çok farklı bir denei var. Tabi ki efsanelere konu olmuş Kızkumu’nu görebilmek için. Hazır olun, Denizde yürüyüş yapacağız. Efsanevi Kızkumu’nda bir yandan denizde yürüme mucizesine tanıklık ederken, bir yandan da bu mucizeyi yaratan efsaneyi szilerle paylaşıyoruz. Yürüyüş etkinliğisonrası Kızkumu’nda vereceğimiz serbest deniz ve yüzme molası sonrası hareket ediyoruz. Aynı yol üzerinden ypacağımız yolculuk sonrası otelimizdeyiz artık. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası her şey dahil içeriği ile hazırlanmış açık büfe akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelin müşterilere sunduğu ünitelerden yararlanıyoruz. Geceyi Marmaris’te geçiriyoruz.

HATIRLATMA: Denize girmek için su ayakkabısı/terlik, havlu, krem vs gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
İsteğe bağlı ve kahvaltı servis saatlerine uygun olarak kalkıp güne açık büfe kahvaltı yaprak başlıyoruz. Kahvaltı sonrası grup üyelerimizle bayramlaşıyoruz. KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. Daha sonra isteğe bağlı olarak deniz veya havuza girdikten sonra Sedir Adası turu için hazırıklarımızı tamamlıyoruz. Tur görevlimizin belirlediği zamanda aracımıza binerek hareket edip kısa süreli yolculuk sonrası Çamlı Köyüne gidiyoruz. Teknemize binerek denizi ve kumuyla meşhur Kleopatra/Sedir Adası’na gidip, Ada’daki arkeolojik kalıntıları görüp gezdiktensonra deniz ve yüzme için serbest zaman molası veriyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası tekne turu ve otobüs yolculuğu sonrası otelimizdeyiz artık. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası her şey dahil içeriği ile hazırlanmış açık büfe akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelin müşterilere sunduğu ünitelerden yararlanıyoruz. Yemek sonrası Bar ve eğlence yerlerinin açık olması halinde Marmaris gecelerinin keyfini çıkarmak için aracımızla ünlü Barlar Sokağına gidiyoruz. Dilediğimiz zamana kadar eğlenip dönüşümüzü gruplar oluşturarak kendi olanaklarımızla yapıyoruz. Geceyi Marmaris’te geçiriyoruz.
HATIRLATMA: Denize girmek için su ayakkabısı/terlik, havlu, krem vs gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Erken kalkıp açık büfe kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı tamamlayarak Datça turumuz için aracımıza binerek hareket ediyoruz. Toplamda 75 Km ve 1 saat 15 dakika süreli yolculuk sonrası ülemizin en uzak yerleşimleri arasında yer alan Datça’ya gidiyoruz. Can YÜCEL ile bütünleşen ve eski taş evleriyle ünlü Eski Datça’da Camii ziyareti ve taş evler arasında yapacağımız gezinti ve fotoğraf çekimleri sonrası Can YÜCEL’in evini dışaırıdan görüp grup anısı fotoğraf çekiyoruz. Bir köy kahvesinde çay-kahve ve serbest zaman molası verdikten sonra hareket edip Yeni Datça Mezarlığı’nda bulunan Can YÜCEL’in meazarını ziyaret ediyoruz. Deniz ve yüzme için vereceğimiz mola sonrası hareket edip aynı yol üzerinden yolumuza devam ederek otelimize geliyoruz. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası her şey dahil içeriği ile hazırlanmış açık büfe akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelin müşterilere sunduğu ünitelerden yararlanıyoruz. Geceyi Marmaris’te geçiriyoruz.

HATIRLATMA: Denize girmek için su ayakkabısı/terlik, havlu, krem vs gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Erken kalkıp açık büfe kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı tamamlayarak Dalyan turumuz için aracımıza binerek hareket ediyoruz. Toplamda 85 Km ve 1 saat 25 dakika süreli yolculuk sonrası Dalyan’a gidiyoruz. Ülkemizin en önemli dğerleri arasında yer alan Dalyan’da unutulmaz ve keyifli bir tekne turu gerçekleştireceğiz. Öğle yemekli olarak yapacağımız tekne turumuzda sırasıyla; Rıza Çavuş Çamur Banyosu, Dalyan Kanalları ve Köyceğiz Gölü’nü görüp fotoğraf çekeceğiz. Daha sonra deniz yönünde turumuza devam edip kaya bloku üzerindeki kaya mezarlarını seyir halinde görüp fotoğraf çekerek, kırvrımlar halindeilerleyerek ve öğle yemeğimizi teknemizde afiyetle yiyerek Istuzu Plajı’na gidiyoruz. Ülkemizin Patara’dan sonra ikinci en uzun sahil bandı olma özelliğine sahip Istuzu sahili bilindiği gibi dünyaca ünlü Caretta Caretta Kaplumğaların yumurtlama alanı ve bu yönüyle de koruma altında bulunmaktadır. Istuzu Plajında tur görevlisinin belirlediği süreye kadar deniz ve yüzme molası verdikten sonra teknemize binerek aynı şekilde bir dantel gibi kıvrımlı kanallardan geçerek Dalyan’a geliyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek Göcek’e gidiyoruz. Dünyaca ünlü Göcek Yat Limanı’nda yapacağımız serbest gezinti ve fotoğraf çekimleri sonrası hareket edip aynı yol üzerinden yolumuza devam ederek otelimize geliyoruz. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası her şey dahil içeriği ile hazırlanmış açık büfe akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelin müşterilere sunduğu ünitelerden yararlanıyoruz. Yemek sonrası Bar ve eğlence yerlerinin açık olması halinde Marmaris gecelerinin keyfini çıkarmak için aracımızla ünlü Barlar Sokağına gidiyoruz. Dilediğimiz zamana kadar eğlenip dönüşümüzü gruplar oluşturarak kendi olanaklarımızla yapıyoruz. Geceyi Marmaris’te geçiriyoruz.

HATIRLATMA: Denize girmek için su ayakkabısı/terlik, havlu, krem vs gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Erken kalkıp açık büfe kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı tamamlayarak Selimiye turumuz için aracımıza binerek hareket ediyoruz. Hisarönü-Orhaniye-Turgutköy üzerinden yolumuza devam edip toplamda 45 Km ve 50 dakika süreli yolculuk sonrası Selimiye’ye gidip günübirlik olarak yapacağımız tur kapsamında teknemize binip ülekmizin en bakir ve gizemli koylarında denize girmek için hareket ediyoruz. Hava ve rüzgar koşullarına göre belirlenecek rotamızda; Bencik Koyu, Dişlice Adası ve Kamelya Adaları’nı görüp demirleyerek yüzem molaları veriyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası Selimiye’ye gelip vereceğimiz kısa süreli serbest zaman sonrası aracımıza binerek aynı yol üzerinden yolumuza devam edip otelimize gidiyoruz. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası her şey dahil içeriği ile hazırlanmış açık büfe akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası otelin müşterilere sunduğu ünitelerden yararlanıyoruz. Geceyi Marmaris’te geçiriyoruz.

İsteğe bağlı olarak erken kalkıp deniz veya havuza girdikten sonra açık büfe olarak sunulan kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası dönü hazırlıklarımızı tamamlayarak otelimizden ayrılıyoruz. Areokoloji Mizesi ve Marmaris Kalesi’ni görüp gezdikten sonra Saat: 12.00’de Ankara’ya hareket ediyoruz. Muğla-Kale-Tavas-denizli-Dinar-Afyon-Sivrihisar-Polatlı üzerinden yolumuza devam edip gece saat: 22.30 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

29 Temmuz 2020 Perşembe akşamı Ankara Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden saat: 22.00

İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat : 22.00
Milli Kütüphane Önü : 22.05
Armada Önü : 22.10
Cepa/Kentpark arası : 22.15
Bilkent Köprü Altı : 22.20
Hacettepe/Beytepe Köprü Altı : 22.25
Ümitköy Köprü Altı : 22.30
Gordion Yan Yol : 22.35
Korukent Otobüs Durağı : 22.40
Yaşamkent/BP Önü : 22.45

— Katılımcı sayısına göre belirlenmiş özel araçla ulaşım,

— Araç içinde kek ve soğuk-sıcak içecek ikramları,

— 7 kahvaltı,

— 2+1 öğle yemekli tekne Gezisi,

— 3 Öğle yemeği,

— 6 Akşam Yemeği,

— 6 Gece özel statülü otelde Konaklama,

– Tüm çevre gezileri,

— TURSAB Seyahat Sigortası,

– Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati,

– Rehberlik Hizmetleri,

– Kişisel harcamalar

–Tekne turunda öğle yemeğindeki tü içecekler,

– Otelin her şey dahil içeriği dışında ve bu uygulamayı durduğu zaman dilimi dışında kalan tüm alkollü

alkolsüz içecekler,

– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

— Son gün akşam yemeği,.

Meysime uygun giysiler, yedek çamaşır/giysi, doğa yürüyüşü, gezinti ve deniz için için gerekli tüm malzemeler, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, havlu, mayo, bone, terlik, su ayakkabısı, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel malzeme ve ilaçlar ve su.

Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsi giriş   yapabilmeleri için 70.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş  üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri  ücretsiz gezebilmektedirler. Türkiye İş Bankası Maximum Kart’ın Müzekart özelliği kaldırılmıştır.

 • Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
 • Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
 • Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
 • Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile
 • yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

Yorumlar

Yorum yok
Sadece turlarımıza katılanlar yorum yapabilir
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by