12-19 Eylül 2020

7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon

Bu gezimize ülkemizin her yerinden katılabilirsiniz. 

HAREKET NOKTAMIZ

HAREKET NOKTAMIZ
12 Eylül 2020 Cumartesi Marmaris Otogar’ı, saat 10.30.
12 Eylül 2020 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restorant, saat 12.00. (Kendi olanakları veya önceden gelenler)

– Tekne’de kahvaltı(7),
– Öğle yemeği(6),
– Akşam Yemeği(7),
– Akşam 5 çayları, kek, bisküvi ikramları,
– Yemek servislerinde su ve soft içecek servisleri,
– Liman masrafları ve çıkış işlemleri,
– Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları,
– Palamar ücretleri,
– Mürettebat servisi,
– Kullanım suyu,
– Dizel ve benzin ücretleri,
– Temiz nevresim takımları,
– Banyo ve deniz havlusu temini,
– Kano ücreti,
– Türsab Seyahat Sigortası Poliçesi,
– Tüm çevre gezileri,
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentası Refakati,
– Rehberlik Hizmetleri.

– Kişisel harcamalar,
– Alkollü içecekler,
– Müze ve Ören yeri giriş ücretleri.

Genel olarak 7-8 kabinli teknelerde 2 kişinin kalabileceği yatak bulunuyor. Duş ve tuvaleti içinde olan kabinlerde oda temizliği ve nevresim değişimi isteğe göre yapılabiliyor. Oda ve banyoda priz mevcut olup fön makinası kişiler tarafından getiriliyor. Alkollü içeceklerin Bozburun’da alınması ve satış fişinin alınarak yanınızda bulunması gerekiyor. Tekne turlarında kiralama sistemi kişi sayısına göre değil, haftalık tur mantığına göre kiralandığından yaş sınırı olmaksızın bütün çocuk katılımcılar ayın ücreti ödemek durumunda. Teknelere; Sahil Güvenlik, ilgili mevzuat ve sigorta işleyişi açısından yolcu kapasitesinden fazla yolcu alınamıyor. Her zaman soruların başında gelen klima var mı yok mu sorusunun en doğru yanıtı hiç bir şekilde klimaya gereksinim duyulmadığıdır.

• Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
• Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
• Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
• Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz.

Kişisel eşyalar, yedek giysi, plaj havlusu, mayo, bone, terlik, maske, palet, şnorkel, olta takımları, yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu giysi, aksesuar, şapka, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel kullanım malzemeleri ve ilaçlar.

Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.

Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman  özen gösteriyoruz.

Tur Detayları

Marmaris’de değişik ulaşım araçlarıyla gelen arkadaşlarımızı saat 10.30’da Marmaris Otogarı’ndan transfer aracımızla alarak 1 saat süreli yolculuk sonrası Bozburun’a geliyoruz. Serbest Liman gezisi ve eksik kalan kişisel ihtiyaçların karşılanması için mola veriyoruz. Mola sonrası saat 14.30’da Bozburun Limanı’ndan teknemize biniyoruz. Kamaralara yerleşme, son hazırlıklar, grup üyeleriyle tekne personelinin tanışması ve Mavi Tur içeriği ile ilgili bilgilendirme sonrası saat 15.00’da Liman’dan hareket ediyoruz. İlk günümüzde Helenistik Dönemi’nden günümüze ulaşan antik kalıntılar ve çamur banyosunun bulunduğu Kızılcada’ya gidiyoruz. Akşam yemeğine kadar denize giriyoruz. Dinlenme sonrası teknemizde güzel bir akşam yemeği yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Kızılcada’da geçiriyoruz.

Teknemizde yapacağımız güzel bir serpme kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Apostol Çanak Limanı’na hareket ediyoruz. Burada kendinizle baş başa kalmaya bol bol zamanınız olacak. İsteğe bağlı olarak yüzme etkinlikleri sonrası öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası Dirsekbükü’ne doğru demir alıyoruz. Dileyen katılımcılarımız denizin keyfini çıkarabilir veya kano yapabilirler. Yapılan etkinlikler ve dinlenme sonrası aşçımızın hazırladığı akşam yemeğimizi afiyetle yedikten sonra gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Dirsekbükü’nde geçiriyoruz.

Teknemizde yapacağımız güzel bir serpme kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Aktur’a gidiyoruz. Deniz ve yüzme keyfi sonrası bir Yunanlı’dan adını alan Dimitri’ye doğru demir alıyoruz. Günü muhteşem koylarda güneş, deniz ve yüzme keyfi ile geçiriyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğinin hazırlanmasıyla yemeğimizi teknemizde yiyoruz. Özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Dimitri’de geçiriyoruz.

Teknemizde yapacağımız güzel bir serpme kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip Hurmalıbük’e gidiyoruz. Datça’ya özgü endemik bir hurma türünün yaşadığı Hurmalıbük’te yüzme molası veriyoruz. Etkinlik sonrası karşı kıyılarda yer alan ve Datça’ya bağlı küçük bir koy olan Bencik Koyu’na doğru hareket ediyoruz. Çam ağaçları arasında 1 km içeri girerek muhteşem Bencik Koyu’nda öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra bir süre dinleniyoruz. Deniz ve güneşin keyfini çıkarak günü tamamlıyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi afiyetle yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Bencik Koyu’nda geçiriyoruz.

Teknemizde yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip Germe Koyu’nda mola verip bizi bekleyen güneş ve denizin doyasıya tadını çıkarıyoruz. Yüzme molalarının ardından öğle üzeri Kameriya Adası’na gidiyoruz. Teknemizin demirlemesiyle öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası bir süre dinlendikten sonra deniz ve güneşin keyfini çıkarmaya devam ediyoruz. Selimiye’ye doğru yol alıp demirliyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi teknemizde afiyetle yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde şarkılar söyleyerek gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Selimiye’de geçiriyoruz.

Bugün için erken kalkıp teknemizde yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası erkenden hareket edip Kocabahçe’ye gidip yüzme molası veriyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde afiyetle yedikten sonra bir süre dinleniyoruz. Dileyen katılımcılarımız akvaryumu andıran masmavi koylarda denize girmenin keyfini çıkarabilirler. Kano ve deniz keyfi sonrası Atbükü’ne gidiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra afiyetle akşam yemeğimizi teknemizde yiyoruz. Yemek sonrası özel içeceklerimiz eşliğinde şarkılar söyleyerek gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Atbükü’nde geçiriyoruz.

Bugün en rahat günümüz. Hiç aceleye gerek yok. Geç kalkıp güzel bir kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası isteğe bağlı denize giriyoruz. Söğüt/Üçtaşlar’dan sonra Kliseliada’ya doğru demir alıyoruz. Teknemizde yiyeceğimiz öğle yemeği sonrası Kiliseliada’ya gidiyoruz. Eski bir manastır kalıntısının olmasından dolayı bu adı alan Kiliseliada’da güneş ve deniz keyfi sonrası aşçımızın hazırladığı güzel bir menü ile akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin ve son günün keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Kiliseliada’da veya Bozburun’da geçiriyoruz.

Erken kalkıp Teknemizde yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp saat 09.00’da tekne personeline veda edip güzel anılarla geçen 8 gün sonrası dostlarımızla vedalaşarak Bozburun’dan ayrılıyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 7 Gece 8 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Muğla
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  01/01/1970
  Perşembe
  01/01/1970
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 5000₺
  4950₺
  0₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by