Ankara-Beypazarı Kozalan Köyü

100₺

Check Availability

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Ankara
Derece:

Overview

Günübirlik
Kozalan Köyü-Teke Dağı Milli Parkı
Programı

Saat: 07.30’da Kafka Tur Ofisi önünden hareketle başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Ayaş-Beypazarı yoluna girerek Ayaş’ta vereceğimiz kısa süreli çay-çorba molası sonrası yolumuza devam edip Beypazarı’na gidiyoruz. İnözü Vadisi yoluna girerek kısa süreli yolculuk sonrası Kozalan Köyü’ne gidip kısa süreli hazırlık sonrası yürüyüşümüze başlıyoruz. Bir süre köy yolundan gittikten sonra sola yönelerek köye su taşıyan boruların üzerinden geçerek sık dokulu orman içine giriyoruz. Dar bir patikadan tek sıra olarak yürümeye ve yükselmeye devam edip sağa yönelerek hakim bir noktaya çıkıp etrafı seyredip fotoğraf çekiyoruz. Kuzey yönünde Teke Dağı Milli Parkı alanına girip yürümeye devam ederek  uygun bir yerde katılımcılar tarafından önceden hazırlanan kumanyalarla öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra batıya yönelip sırt hatlarından yürümeye devam ediyoruz. Bir yay çizerek yönümüzü güney batı-güney yönüne çevirip tepelerden yürüyerek bir vadiye iniyoruz. Açık hayvan barınakları ve su yalaklarından geçip güney yönünde yüksek olmayan bitkilerin arasından geçerek köy yoluna girerek 13-14 Km mesafeli yürüyüş etkinliğimizi saat: 16.30-17.00 civarında bitiriyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek İnözü Vadisi Çeşmelibağ Tesisleri’nde vereceğimiz çay ve dinlenme molası sonrası hareket edip Beypazarı çıkışında isteğe bağlı ekmek ve kuru alış verişi sonrası hareket ederek Ayaş üzerinden yolumuza devam saat: 19.30-20.00 civarındaa Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

07:30 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:35 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:40 Armada Alışveriş Merkezi
07:45 Cepa Kentpark Avm Arası
07:55 A City Premium Avm Önü
08:00 Batıkent Jandarma Karşısı
08:05 Giyim Dünyası Outlet Önü
08:15 Eryaman Göksu Göleti Önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tour's Location

Loading Maps

Tour's Program

Reviews

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by