Köroğlu Dağı

135₺

Covid-19 Tedbirleri Kapsamında

1.
2.
3.

Günübirlik Bolu, Köroğlu Dağı Zirve/2499 Metre Çıkışı Gezisi.
12 temmuz 2020 Pazar

HAREKET NOKTAMIZ

12 temmuz 2020 Pazar günü saat: 07.00’de Kumrular/İzmir Caddesi’nde buluşuyoruz.

Sabah saat: 07.00’da Yolculuğumuza Kumrular/İzmir Caddesi köeşeinden harketle başlayacağız. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra yaklaşık üç saat sürecek olan yolculuk sonrası aracımızla Köroğlu Zirve tırmanışını gerçekleştireceğimiz, Bolu Kıbrıscık İlçesine ulaşacağız. Daha sonra aracımız ile tırmanışımızın başlayacağı Kandoğan Yaylası’na gidip son hazırlıklarımızı tamamlayacak ve Köroğlu zirvesine doğru tırmanışımıza başlayacağız. Yaklaşık 3 saat sürecek olan tırmanışımız sonunda 2499 metre lik Köroğlu zirvesine ulaşmış olacağız. Zirve Seremonisi ve çekilen güzel fotoğraf karelerinin ardından, yaklaşık 1 satlik mola/hava şartlarına göre değişken içinde önceden hazırlanmış kumanyalarla öğlen yemeğimizi yedikten sonra şelale rotasını kullanarak inişe geçeceğiz. Bolu ormanlarının eşsiz güzelliğini doyasıya yaşayarak inişimizi sonladıracağız. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası hareket edip Ankara’’ya yola koyulup saat: 20:30 civarı etkinlik başlama noktamızda gezimizi sonlandıracağız. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde görüşebilmek dileğiyle dostlarımızla vedalaşıp ayrılacağız.

İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat : 08.00
Milli Kütüphane Önü : 08.05
Armada Önü : 08.10
Cepa/Kentpark arası : 08.15
A City Önü : 08.25
Batıkent/Jandarma Karşısı : 08.30
Giyim Dünyası : 08.35
Eryaman Anayol Köprü Üstü : 08.40
Göksu Göleti Önü : 08.45

– Katılımcı sayısına ve sosyal mesafe kuralına uyun olarak tek kişi oturmalı özel tur aracı,
– Tüm çevre gezileri,
– Yürüyüş sonrası tavuk şiş ve içecek ikramı,
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati,
– Rehberlik Hizmetleri.

– Öğle yemeği,
– Kişisel harcamalar ve akşam yemeği.

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, mevsim ve hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, öğle yemeği için kumanya, karbonhidratlı yiyecekler, kullanılan malzeme ve kişisel ilaçlar, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, en az 1.5 litre su.

Etkinliğimize TDF Yaz ve Kış Yürüyüşü Liderliği belgeli, Ankara yürüyüş rotalarını çok iyi bilen rehberlerimiz refakat etmektedir. Yürüyüş lideri hava ve parkur koşullarına göre belirlenen parkur ve etap üzerinde değişiklik yapabilir.

Sabah ve akşam gidiş dönüşte uygun bir tesiste sosyal mesafe kuralını denetleyerek 20’şer dakikalık ihtiyaç molası verilecektir. Öğle molası saat 13.00-14.00 arasında 40-50  dakika olarak verilmektedir. Bu sürede beraberinizde getirdiğiniz yiyeceklerinizi yiyebilirsiniz

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Bolu
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  12/07/2020
  Pazar
  12/07/2020
 • Yetişkin
 • 135₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by