Kızılcahamam

150₺

Check Availability

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 4-11 Aralık Cumartesi
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Kızılcahamam
Derece:

Overview

Günübirlik
JEO ANKARA TURU
Programı

Mahkemeağcin Köyü, Peribacaları, Yahşiyan Köyü, Soğuksu Milliparkı, Güvem Köyü, Bazalt Sütunları

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Günübirlik Jeo Ankara Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Lunch Box Kahvaltı Paketi İkramı ile Çeltikçi – Kızılcahamam ayrımı istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, balıkçıl kuşların göç yolu üzerindeki Mahkemeağcin Köyü’ne gidiyoruz. İlk sakinlerinin ilk Hristiyanlar olması ihtimali bulunan bu köyde son yıllarda temizlik çalışmalarıyla ortaya çıkarılan Ev, Mahsen, dinsel bir toplantı veya vaaz için kullanılmış Dini yapıları görüp gezdikten sonra köy içinde yapacağımız kısa gezinti sonrası hareket edip yakında bulunan Peribacaları oluşumlarını görmek için yola çıkıyoruz. Hemen yakında bulunan Kapadokya’yı andıran Abacı Peribacaları’nı görüp gezdikten sonra Tem Otoyolu’na çıkıp Çamlıdere ayrımından sağa dönerek Yahşiyan köyüne gidiyoruz. Köy yakınlarında silisleşmiş/fosilleşmiş ağaç alanlarını görüp gezdikten sonra hareket ederek Soğuksu Milliparkı’ına çıkıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında, Batı Karadeniz’den İç Anadolu’ya geçiş kuşağında yer alan ormanların hakim olduğu Soğuksu Milliparkı’ndan ayrılarak Çerkes istikameti ile, adını barut ağacının diğer adı olan güvem’den almış Güvem Köyüne gidiyoruz. Önemli jeolojik oluşumlar arasında yer alan Bazalt Sütunlarını görüp gezdikten sonra Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Kızılcahamam üzerinden yolumuza devam edip 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

07:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:05 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:10 Armada Alışveriş Merkezi
07:15 Cepa Kentpark Avm Arası
07:25 A City Premium Avm Önü
07:30 Batıkent Jandarma Karşısı
07:35 Açık Cezaevi İnfaz Kurumu
07:35 Giyim Dünyası Outlet Önü
07:45 Eryaman Göksu Göleti Önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tour's Location

Loading Maps

Tour's Program

Reviews

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by