100₺

Günübirlik
Kürkçüler Yaylası-Karapazar Doğa Yürüyüşü Programı

Ankara, Gerede, Cankurtaran, Kürkçüler Yaylası, Karapazar, Ankara

08.00 Kafka Tur Ofisi önünden hareketle başlayacak etkinliğimizde Göksupark’tan son katılımcılarımızı da aldıktan sonra Anadolu Otoyolu’na girip Gerede yönünde yolumuza devam edeceğiz.  Yol üzerinde vereceğimiz çay-çorba mola sonrası yolumuza devam edip Cankurtaran Mevkii Dorukkaya Greenpark Otelde aracımızdan iniyoruz. Kısa süreli mola ve hazırlık sonrası güney yönünde karlarla kaplı orman içine girerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Batı Karadeniz Ormanlarının devamı olan ve 1550 metre yükseklik ile zengin oksijen oranına sahip bölgede; karla kaplı orman içi yollar, patikalar ve yayla yerleşimlerinden geçerek ormanda odunsu bitkiler üzerinde oluşan karla kaplı görüntülerin fotoğraflarını çekerek yürümeye devam ediyoruz.  Orman dokusu içerisinde inişli çıkışlı etaplarla ve zengin yayla dokusu ile devam edecek yürüyüşümüzde önceden katılımcılar tarafından hazırlanan kumanyalarla öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası bir yay çizerek karla kaplı orman içi yollar ve patikalardan yürümeye devam edip toplamda 13-14 Km sürecek etkinliğimizde saat: 16.30-17.00 civarında aynı noktaya gelerek etkinliğimizi tamamlıyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası Ankara’ya hareket edeceğiz. Yol üzerinde isteğe bağlı olarak çay-çorba molası sonrası saat 19.00-19.30 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

NELER DÂHİL

— Katılımcı sayısına göre belirlenmiş özel tur aracı,

– Tüm çevre gezileri,

– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati,
– Rehberlik Hizmetleri.

 

Ankara Çıkışlı Günübirlik Kürkçüler Yaylası-Karapazar Doğa Yürüyüşü Sirküsü, Yayınlandığı 06.01.2022 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

08:00 Kafka Tur Ofisi önü
08:05 Milli Kütüphane Önü
08:10 Armada Önü
08:15 Cepa/Kentpark arası
08:25 A City Önü
08:30 Batıkent/Jandarma Karşısı
08:35 Giyim Dünyası
08:40 Eryaman Anayol Köprü Üstü
08:45 Göksu Göleti önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 09 Ocak Pazar
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Bolu
Derece:
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by