Günübirlik
ABANT GÖLÜ TURU
Programı

Bolu, Abant Gölü Milli Parkı

Siz Değerli misafirlerimiz ile buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde veya mola yerinde kahvaltılık sandviç, meyve suyu ikramlarıyla, Bolu üzerinden yolumuza devam edip toplamda 265 Km yol aldıktan sonra Abant’a gidiyoruz. Doğa harikası bir dip beslenme gölü olan Abant’a varınca doğrudan Örencik Yaylası’na gidiyoruz. Etrafta bulunan kır bahçesi şeklindeki tesislerde çay-kahve içtikten sonra Göl yönünde doğa yürüyüşü yapıyoruz. Kısa süreli ve oldukça keyifli gezi ve yürüyüş sonrası önceden hazırlanan kumanyalarla veya isteğe bağlı olarak barbekü menüsü ile öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Çay-kahve keyfi sonrası ahşap yürüme yoluna girip saat yönünün tersine yönünde göl çevresinde fotoğraf çekerek yürümeye devam ediyoruz. Güney yönünde bulunan delta şeklindeki alana varıp isteğe bağlı fayton, at binme, bisiklet etkinlikleri yanı sıra kısa süreli doğa yürüyüşü yapabilmemiz mümkün. Yapılan etkinlikler sonrası saat: 16.00’da hareket ediyoruz. Araç ile yapacağımız panormik yarım tur sonrası Abant girişinde yer alan yöresel ürün satılan bölüme gidip isteğe bağlı olarak alış veriş yapıyoruz. Mola sonrası saat: 16.30’da Ankara için hareket ediyoruz. Abant kavşağında vereceğimiz mola sonrası, hareket edip Bolu üzerinden yolumuza devam ederek Dörtdivan’daki Dinlenme Tesisleri’ne geliyoruz. Mola sonrası hareket ederek saat: 19.30’da Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:00 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:05 Armada Alışveriş Merkezi
07:10 Cepa Kentpark Avm Arası
07:20 A City Premium Avm Önü
07:25 Batıkent Jandarma Karşısı
07:30 Açık Cezaevi İnfaz Kurumu
07:35 Giyim Dünyası Outlet Önü
07:45 Eryaman Göksu Göleti Önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

• Özel Yiyecek ve İçeceklerinizi Getirmeyi Unutmayınız.
• Doğada ve Her Yerde Anılarımızdan Başka Bir Şey Bırakmıyoruz.
• Yerel Koşullardan ve Hava Durumundan Dolayı Program Akışında Değişiklik Yapılabilir.
• Yerel Halka ve Onların Değerlerine Her Zaman Saygılı, Arkeolojik Değerlerimiz ve Kültür Mirasımız ile Yabani Yaşamı ve Bitki Örtüsünü Korumaya Her Zaman Özen Gösteriyoruz.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Bolu
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Cumartesi
  16/10/2021
  Cuma
  26/11/2021
 • Yetişkin
 • 155₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by