• 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr

Efteni Gölü

$870

İlçeleri il yapma furyası sürecinin şehirlerinden olan Düzce ülkemizde; Antalya, Muğla, Kastamonu, Bolu ile birlikte doğal güzelliklere sahip ve diğerler il yerleşimlerinden farklı bir konuma sahiptir. Kafkasya kökenli ve Tatar göçmenlerin başlıca yerleşim yeri olan Düzce, antik dönemlerde Britanya Uygarlığı sınırları içine kalmıştır. Zengin arkeolojik yerleşimlerin yanı sıra doğal güzellikler arasında sayabileceğimiz şelaleler, ırmaklar, göller, kuş cennetleri, yaylalar ve zengin bir orman dokusunu barındırır. Bizde sizlere bu güzellikleri içine alan günübirlik bir gezi programı hazırladık. Gelin bakalım programda neler var? Gölyaka İlçesi sınırları içinde yer alan Güzeldere Şelalesi, önemli bir sulak alan olan Efteni Gölü ve Samandere Şelalesi görüp gezeceğimiz yerler arasında olacaktır. Düzce’nin gizli kalmış bu muhteşem doğal güzelliklerini görmek istiyorsanız, Taç Doğal Park’ta bütçenize uygun olarak yöresel ve organik alış veriş yapmak istiyorsanız sizi bu etkinliğimize çağırıyoruz. Davetlisiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Düzce
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazartesi
  03/08/2020
  Pazartesi
  03/08/2020
 • Yetişkin
 • $870

DÜZCE’NİN GİZLİ KALMIŞ DOĞAL GÜZELLİKLERİ

Düzce, Gölyaka, Güzeldere/Samandere Şelaleleri

Efteni Gölü Gezisi

03 Ağustos 2020 Pazartesi

Tur Programı

Sabah saat: 07.00’da İzmir/Kumrular köşesinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla Kısa süreli alış veriş molası sonrası hareket edip Güzeldere Şelalesi’ne gidiyoruz. Doğal orman dokusu içinde merdivenlerden indikten sonra Bıçkı Deresi’nden gelip yüksek Kaya bloku üzerinden dökülen doğa harikası şelaleyi görüp gezip fotoğraf çektikten sonra aynı yolu tırmanarak yukarı çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra hareket edip aynı yol üzerinden yolumuza devam edip Efteni Gölü’ne gidiyoruz. Doğa harikası Kuş Cenneti’nde yapacağımız kısa süreli gezinti ve fotoğraf çekimleri sonrası Gölormanı Köyü’ne geliyoruz. Taç Doğal Parkı’na gelip isteğe bağlı olarak yöresel ürün alış verişi yapıyoruz. 45 dakikalık yolculuk sonrası Samandere Şelalesi Milli parkına gidiyoruz. Muhteşem doğal güzellikteki Samandere Şelalesini görüp fotoğraf çektikten sonra çay-kahve molası veriyoruz. Mola sonrası saat 18.30’da Ankara için hareket ediyoruz. Düzce-Kaynaşlı-Bolu üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz mola sonrası saat 22.00’de Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

03 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat: 07.00’de Kumrular/İzmir Caddesi’nde buluşuyoruz

Neler Dahil:

— Katılımcı sayısına ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak tek kişi oturmalı özel tur aracı,

— Araçta, kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramı,

— Tüm çevre gezileri,

–  Kafka Turizm ve Seyahat Acentası refakati,

— Rehberlik Hizmetleri.


Neler Hariç:

— Öğle yemeği,

— Akşam yemeği,

–  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,

— Tüm içecekler ve kişisel harcamalar,

Sizi Nerden Alalım:


İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, : 07.00
Milli Kütüphane Önü : 07.05
Armada Önü : 07.10
Cepa/Kentpark arası : 07.15
A City Önü : 07.25
Batıkent/Jandarma Karşısı : 07.30
Giyim Dünyası : 07.35
Eryaman Anayol Köprü Üstü : 07.40
Göksu Göleti Önü : 07.45

Yanınıza Alın:

Mevsime uygun koruyucu giysiler, şapka, panço/yağmurluk, rahat bir yürüyüş ayakkabısı, kullanılan ilaçlar ve malzemeler, fotoğraf makinesi ve aksesuarları.

Etkinlik Notları:

• Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
• Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
• Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
• Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile
• yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz.

Yorumlar

Yorum yok
Sadece turlarımıza katılanlar yorum yapabilir
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by