• 0 312 425 85 25
  • admin@kafkatur.com.tr

Filyos

395₺

Kişisel mlezemeleriniz ve güneş kreminiz sizden, sizi Filyos’a götürerek bunaltan sıcaklardan uzaklaştırarak serinletmek ve deniz keyfi yapptırmak bizden!
Yaz aylarında çeşitli sebeplerle uzun süreli izin alamayan veya tatile gidemeyen konuklarımız için maviyi ve yeşili buluşturan güzel bir deniz etkinliği programıyla karşınızdayız. Ankara’ya en yakın sahil konumunda olan Filyos’ta günübirlik deniz keyfini yaşamak için sizleri etkinliğimize katılmaya çağırıyoruz. Davetlisiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Uygun
Müsait değil
Seçilmiş
Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Zonguldak
Derece:

Zonguldak, Konaklamalı Filyos Deniz Etkinliği

08-09 Ağustos 2020. 1 gece, 2 Gün. Yarım Pansiyon
15-16 Ağustos 2020. 1 gece, 2 Gün. Yarım Pansiyon
22-23 Ağustos 2020. 1 gece, 2 Gün. Yarım Pansiyon

Tur Programı

1.GÜN: ANKARA-DEVREK-ÇAYCUMA-FİLYOS

Cumartesi günü sabah saat: 07.00’da Kumrular/İzmir Caddesi kesişiminden hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra yakın bir mola yerinde kahvaltılık sandviç ve meyve suyu ikramı sonrası Mengen- Devrek-Çaycuma üzerinden yolumuza devam edip öğleden önce Filyos’a gidiyoruz. Odaların uygunluğuna göre veya kadın erkek ayrımı yapılarak deniz için giyinme sonrası kendimizi Karadeniz’in serin sularına bırakıyoruz. Gün boyu denize girdikten sonra Filyos Beach Otel’in 2. Tesisi’ndeki odalarımıza yerleşiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Yemek sonrası otel tarafından organize edilen canlı müzik etkinliine katılıp Flyos’ta ve gezide olmanın keyfini çıkarıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde varilde yanan kamp ateşi etrafında özel içeceklerimiz eşliğinde zaman geçiriyoruz. Geceyi Filyos’ta geçiriyoruz.

2.GÜN: FİLYOS-ÇAYCUMA-DEVREK-MENGEN-ANKARA

Sabah isteğe bağlı erken kalkıp denize giriyoruz. Daha sonra grup üyelerinin kalkmasıyla güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası plajımızda yerimizi alarak denize girmeye devam ediyoruz. İsteğe bağlı öğle yemeği sonrası denize girmeye devam edip saat: 15.00’te dönüş için hazırlıklara başlıyoruz. Aynı yol üzerinden yolumuza devam edip yolda vereceğimiz mola sonrası hareket edip saat: 21.00 sularında Ankara‘ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde görüşebilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

Kumrular/ İzmir Caddesi Kesişimi, Cumartesi Günleri, Saat: 07.00

Neler Dahil:

–  Fiziki mesafe kuralına uygun özel ulaşım,
–  Araçta veya Tesis’te kahvaltılık sandviç, sıcak-soğuk içecek ikramları,
–  Filyos Beach Otel’in 2. Tesisi’nde 1 gece yarım Pansiyon Konaklama,
–  Akşam yemeği,
–  Kahvaltı,
– TÜRSAB Seyahat Sigortası,
–  Kafka Turizm ve Seyahat Acente refakati,


Neler Hariç:

– Tüm Öğle Yemekleri,
– Kişisel Harcamalar,
-2.Gün Akşam yemeği.

Sizi Nerden Alalım:


İzmir/Kumrular Caddesi Kesişimi, Saat : 07.00
Milli Kütüphane Önü : 07.05
Armada Önü : 07.10
Cepa/Kentpark arası : 07.15
A City Önü : 07.25
Batıkent/Jandarma Karşısı : 07.30
Giyim Dünyası : 07.35
Eryaman Anayol Köprü Üstü : 07.40
Göksu Göleti Önü : 07.45

Yanınıza Alın:

Mevsime uygun rahat ve sıcağa karşı koruyucu giysi ve aksesuarlar, deniz ve plaj için malzemeler, bone, terlik, plaj havlusu, su ayakkabısı, kullanılan malzemeler ve kişisel ilçlar, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, su.

Önemli Hatırlatma:

Otelin Plajı’nda dışarıdan getirlen yiyecek ve içeceklerin tüketilmesi istenmemektedir. Katılımcılarımızın bu durumu göz önünde bulundurmalarını öneriyoruz. Odalarınızda bu tür yiyecek ve içecekler tüketilebilir.

Yorumlar

Yorum yok
Sadece turlarımıza katılanlar yorum yapabilir
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by