Ergan Dağı

1650₺

3 Gece Konaklamalı
ERGAN DAĞI KAYAK TURU
Programı

1.Gün: Ankara, Erzincan, Ergan Dağı Kayak Merkezi

Sabah saat: 06.45’te Kafka Tur Kızılay Ofis Önünde buluşup transfer aracımıza binerek hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Esenboğa Havaalanı İç hatlar Gidiş Terminali’ne gidip; bilet, Check-in ve bagaj teslimi sonrası Anadolu jet TK 7078 sefer sayılı uçağı ile saat: 09.10’da Erzincan için havalanıyoruz. 1.20 dakika süreli uçuş sonrası saat: 10.30’da Erzincan Havaalanı’na iniyoruz. Bagaj alımı sonrası bizi bekleyen transfer aracımıza binip Erzincan Şehir merkezindeki otelimize gidip odalarımıza yerleşmeden kayak için kıyafet değişikliği yaptıktan sonra transfer aracımıza binerek 25 dakika süreli yolculuk sonrası Erzincan’daki otelimize gelip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimi otelimizde.

 

2.Gün: Ergan Dağı Kayak Merkezi
Sabah saat: 07.15’te kalkıp güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 08.30’da transfer aracımıza binerek Ergan Dağı kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Tam gün kayak yaptıktan sonra 16.30’da transfer aracımıza binip Erzincan’da otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

 

3.Gün: Ergan Dağı Kayak Merkezi

Etkinliğimizin üçüncü günü tamamını kayak yapmak için kullanıyoruz. Sabah saat: 07.15’te kalkıp güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 08.30’da transfer aracımıza binerek Ergan Dağı kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Tam gün kayak yaptıktan sonra 16.30’da transfer aracımzıa binip Erzincan’a/otelimize gelip odalarımızda dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi afiyetle otelimizde yiyoruz. Geceyi Erzincan’da geçiriyoruz.

 

4.Gün: Ergan Dağı Kayak Merkezi, Erzurum, Ankara

Saat: 07.15’te kalkıp Erken kalkıp güzel bir kahvaltı yapark güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 08.30’da transfer aracımıza binerek hareket ediyoruz. Kısa süreli yolculuk sonrası Ergan Dağı’na gidip öğleye kadar kayak yapıyoruz. Saat: 12.00’de etkinliğimizi bitirip dönüş hazırlığımızı tamamlayarak saat: 12.30’da Erzincan’a harelet ediyoruz. Otelimizegelip kıyafet değilikliği yaptıktan sonra saat: 13.30’da Erzurum için hareket ediyoruz. Tercan-Aşkale üzerindne yolumuza devam edip toplamda 190 Km ve 2.5 saat süreli yolculuk sonrası Erzurum Havaalanı İçhatlar Terminali’ne gidip; bilet, check-in ve bagaj teslimi sonrası Anadolujet’in TK 7071 sefer sayılı uçağına binerek saat: 17.30’da Ankara için havalanıyoruz. 1 saat 20 dakika süreli uçuş sonrası saat:19.00civarında 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Ankara Çıkışlı Konaklamalı Ergan Dağı Kayak Turu Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

• Özel Yiyecek ve İçeceklerinizi Getirmeyi Unutmayınız.
• Doğada ve Her Yerde Anılarımızdan Başka Bir Şey Bırakmıyoruz.
• Yerel Koşullardan ve Hava Durumundan Dolayı Program Akışında Değişiklik Yapılabilir.
• Yerel Halka ve Onların Değerlerine Her Zaman Saygılı, Arkeolojik Değerlerimiz ve Kültür Mirasımız ile Yabani Yaşamı ve Bitki Örtüsünü Korumaya Her Zaman Özen Gösteriyoruz.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 3 Gece 4 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Erzincan
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  25/02/2021
  Pazar
  28/02/2021
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 1650₺
  1650₺
  1650₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by