Ergan Dağı

1650₺

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 3 Gece 4 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Erzincan
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  18/02/2021
  Pazar
  21/02/2021
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 1650₺
  1400₺
  600₺

Anadolujet İle Gidiş Dönüşlü

Erzincan Ergan Dağı Kayak Gezisi

18-21 Şubat 2021

3 Gece, 4 Gün

Yarım Pansiyon Plus

Doğu illerimizde bembeyaz kar örtüsünün hakim olduğu Erzincan Ergan Dağı’nda kurulu bulunan Kayak Tesisileri popüler olmadığından olsa gerek çoğu kimse tarafından bilinmez. Oysa gerek ulaşım olanakları, gerek Erzincan’daki konaklama tesisleri ve gerekse Ergan Dağı’ndaki pist ve mekanik sistemlerle sizlere mükemmel bir kayak olanağı sunacaktır. Bilinen Kayak Merkezlerindeki aşırı yoğunluk göz önüne alındığında Ergan Dağı’nınm nerdeyse bomboş olduğunu göreceksiniz. Üstelik kayak kiralamadan mekanik lift ücretleri ile yeme içme fiyatlarınında bilinen yerlerden oldukça aşağıda olduğunu göreceksiniz.
Bu etkinlikte Erzincan şehir merkezinde iyi bir otelde konaklama yaparak Ergan Dağı’nda keyfinize göre kayak yapmanın tadını çıkaracaksınız. Ankara’dan Havaalanı transferi ile başlayacak etkinliğimiz uçak bileti dahil yarım pansiyon içerikli olarak sizlere sunulmaktadır.
Bambaşka bir doğada, farklı bir coğrafya, mükemmele yakın kayak pisti ve mekanik sistemleri olan Erzincan Ergan Dağı’nda kayak yapmayı düşünüyorsanız bu etkinlik tam size göre. Bekliyoruz,

Tur Programı

1.GÜN(18 ŞUBAT 2021 PERŞEMBE): ANKARA-ERZİNCAN-ERGAN DAĞI-ERZİNCAN
Sabah saat: 06.45’te Kumrular/İzmir Caddesi köşesinde buluşup transfer aracımıza binerek hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Esenboğa Havaalanı İçhatlar Gidiş Terminali’ne gidip; bilet, Check-in ve bagaj teslimi sonrası Anadolujet’in TK 7078 sefer sayılı uçağına binip saat: 09.10’da Erzincan için havalanıyoruz. 1.20 dakika süreli uçuş sonrası saat: 10.30’da Erzincan Havaalanı’na iniyoruz. Bagaj alımı sonrası bizi bekleyen transfer aracımıza binip Erzincan Şehir merkezindeki otelimize gidip odalarımıza yerleşmeden kayak için kıyafet değişikliği yaptıktan sonra transfer aracımıza binerek 25 dakika süreli yolculuk sonrası Ergan dağı Kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Kayak Odası’nda kayak ve giysi kiralama işlemleri sonrası günü kayak, snowborad, kızak yaparak veya gönlümüzce zaman geçirerek tamamlıyoruz. Saat: 16.30’da liftklerin kapanmasıyla tarnsfer aracımıza binip Ercincan için hareket ediyoruz. Kısa süreli yolculuk sonrası otelimzie gelip odalarımıza yerleşiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi set menü ile otelimizde yiyoruz. Geceyi Erzincan’da geçiriyoruz.

2. ve 3. GÜNLER(19-20 ŞUBAT CUMA-CUMARTESİ): ERGAN DAĞI KAYAK MERKEZİ
Etkinliğimizin ikinci ve üçüncü günlerini tamamını kayak yapmak için kullanıyoruz. Sabah saat: 07.15’te kalkıp güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 08.30’da transfer aracımıza binerek Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne gidiyoruz. Tam gün kayak yaparak günü tamamlıyoruz. Saat 16.30’da liftlerin kapanmasıyla dönüş hazırlıklarımızı tamamlayıp saat: 17.00’de transfer aracımıza binerek Erzincan için hareket ediyoruz. Kısa süreli yolculuk sonrası Erzincan’a/otelimize gelip odalarımızda dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi set menü ile afiyetle otelimizde yiyoruz. Geceyi Erzincan’da geçiriyoruz.

4. GÜN(21 ŞUBAT 2021 PAZAR): ERZİNCAN-ERGAN DAĞI-ERZURUM-ANKARA
Saat: 07.15’te kalkıp Erken kalkıp güzel bir kahvaltı yaparak güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 08.30’da transfer aracımıza binerek hareket edip kısa süreli yolculuk sonrası Ergan Dağı’na gidip öğleye kadar kayak yapıyoruz. Saat: 12.00’de etkinliğimizi bitirip dönüş hazırlığımızı tamamlayarak saat: 12.30’da Erzincan’a harelet ediyoruz. Otelimize gelip kıyafet değilikliği yaptıktan sonra saat: 13.30’da Erzurum için hareket ediyoruz. Tercan-Aşkale üzerinden yolumuza devam edip toplamda 190 Km ve 2.5 saat süreli yolculuk sonrası Erzurum Havaalanı İçhatlar Terminali’ne gidip; bilet, check-in ve bagaj teslimi sonrası Anadolujet’in TK 7071 sefer sayılı uçağına binerek saat: 17.30’da Ankara için havalanıyoruz. 1 saat 30 dakika süreli uçuş sonrası saat:19.00’da Esenboğa Havaalanı’na iniyoruz. Bagaj alımı sonrası bizi bekleyen transfer aracımıza binerek Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Ara duraklarda katılımcılarımızı bırakarak Kumrular Caddesi’ne gelip İzmir Caddesi köşesinde etkinliğimizi bitiriyoruz.. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

Saat: 06.45’te Kumrular/İzmir Caddesi köşesinde buluşup hareket ediyoruz

Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi : 06.45
Milli Kütüphane Önü : 06.50
Armada Önü : 06.55
Kentpark/Cepa arası : 07.00
Bahçelievler Kavşağı : 07.05
AnkaMall Karşısı/Ana Yol : 07.10
Ana Tamir/1011 Karşısı Ana yol : 07.15
Aydınlıkevler Kavşağı : 07.20
Altınpark Önü : 07.25

   — Havaalanı transferi(4),

   — Ankara-Erzincan, Erzurum-Ankara arası gidiş-dönüş Anadolujet ile ekonomi sınıfı uçak bileti,

   — 4 yıldızlı otelde YARIM PANSİYON PLUS içeriği ile 3 gece konaklama,

— 3 Akşam yemeği,

— 3 Kahvaltı,

— Erzincan-Ergan Dağı sabah akşam transferleri,

— Acentası refakati,

— Türsab Seyahat Sigortası,

–  Rehberlik Hizmetleri

  – Kişisel harcamalar,

— Kayak aktivitesi için gerekli her türlü malzeme ve giysiler,

— Son gün öğle ve akşam yemeği..

Etkinliğimize TDF Yaz ve Kış Yürüyüşü Liderliği belgeli, Ankara yürüyüş rotalarını çok iyi bilen rehberlerimiz refakat etmektedir. Yürüyüş lideri hava ve parkur koşullarına göre belirlenen parkur ve etap üzerinde değişiklik yapabilir. Sabah ve akşam gidiş dönüşte uygun bir tesiste sosyal mesafe kuralını denetleyerek 20’şer dakikalık ihtiyaç molası verilecektir. Öğle molası saat 13.00-14.00 arasında 40-50  dakika olarak verilmektedir. Bu sürede beraberinizde getirdiğiniz yiyeceklerinizi yiyebilirsiniz

Dağ koşulları ve kayak sporu için her türlü giysi ve aksesuarlar, bere, eldiven, kayak/snowboard takımı, kayak giysisi, kişisel kullanım malzemeleri,  koruyucu giysiler, sırt çantası,  yağmurluk ve fotoğraf  makinası ve aksesuarları.

Yorumlar

Yorum yok

Aktiviteyi değerlendirin

Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by