Koçumlar Yaylası Gerede

90₺

Covid-19 Tedbirleri Kapsamında

1.
2.
3.

Gerede Koçumlar Yaylası

Günübirlik Doğa Yürüyüşü

19 Temmuz 2020 Pazar

Tur Programı

Saat 07.30’da Kumrular/İzmir Caddesi köşesinden hareketle başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kazan üzerinden yolumuza devam edip Kızılcahamam’da vereceğimiz çay, çorba molası sonrası yolumuza devam edip Gerede Koçumlar Yaylası’nda aracımızdan iniyoruz. Kısa süreli hazırlık sonrası deneyimli öncü ve artçı rehberlerimizin sevk ve idaresiyle toplamda 14-16 km süreli etabımızda muhteşem orman dokusu içinde orman içi yollar ve patikalarda yürümeye başlıyoruz. Misa gibi serin orman havasını soluyarak devem edecek etkinliğimizde önceden hazırlanan kumanyalarla öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası rehberimizin belirlediği parkurda yürümeye devam edip saat: 16.00-16.30 civarında etkinliğimizi bitiriyoruz. Kısa süreli dinlenme ve karpuz ikramı sonrası biizi bekleyen aracımıza binerek hareket edip Kızılcahamam’daki Dinlenme Tesisi’nde çay-çorba molası verdikten sonra hareket ederek Kazan üzerinden yolumuza devam edip saat 20.00 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET NOKTAMIZ

19 Temmuz 2020 Pazar, Kumrular/İzmir Caddesi Kesişimi, 07.30

Kumrular-İzmir Caddesi kesişimi – 07:00
Milli Kütüphane – 07:05
Armada önü – 07:10
Cepa/Kentpark – 07:15
Emniyet Sarayı karşısı – 07:20
1011/Ana Tamir Kavşağı – 07:25
Aydınlıkevler/Telekom Önü – 07.30
Altınpark önü – 07:35

– Katılımcı sayısına ve sosyal mesafe kuralına uyun olarak tek kişi oturmalı özel tur aracı,
– Tüm çevre gezileri,
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentesi refakati,
– Karpuz ikramı,
– Rehberlik Hizmetleri.

– Öğle yemeği,
– Kişisel harcamalar ve akşam yemeği.

Etkinliğimize TDF Yaz ve Kış Yürüyüşü Liderliği belgeli, Ankara yürüyüş rotalarını çok iyi bilen rehberlerimiz refakat etmektedir. Yürüyüş lideri hava ve parkur koşullarına göre belirlenen parkur ve etap üzerinde değişiklik yapabilir. Sabah ve akşam gidiş dönüşte uygun bir tesiste sosyal mesafe kuralını denetleyerek 20’şer dakikalık ihtiyaç molası verilecektir. Öğle molası saat 13.00-14.00 arasında 40-50  dakika olarak verilmektedir. Bu sürede beraberinizde getirdiğiniz yiyeceklerinizi yiyebilirsiniz

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, mevsim ve hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, öğle yemeği için kumanya, karbonhidratlı yiyecekler, kullanılan malzeme ve kişisel ilaçlar, fotoğraf makinesi ve aksesuarları, en az 1.5 litre su.

Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı, müzelere ücretsi giriş yapabilmeleri için 70.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri ücretsiz gezebilmektedirler.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Bolu
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  19/07/2020
  Pazar
  19/07/2020
 • Yetişkin
 • 90₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by