• 0 312 425 85 25
 • admin@kafkatur.com.tr

Antalya

5070 €

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 3 Gece 4 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Antalya
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Çarşamba
  28/10/2020
  Pazar
  01/11/2020
 • Yetişkin
 • 5070 €

Tur Programı

Sabah saatlerinde Çaltepe’de bulunan tesisimize ulaşıyoruz. Kahvaltı ve oda yerleşiminin ardından kumanyalarımızı alarak etkinliğimizin ilk etabı olan Kesme Kasımlar 15 km’lik parkurumuzu icra ediyor ve konaklama için pansiyonumuza dönüyoruz.. Akşam yemeği sonrası ateş başında semaver çayı içerken sohbet ediyoruz.

Sabah Erken kahvaltımızı aldıktan sonra aracımıza binerek zirvesine tırmanacağımız Tota Dağı’na doğru yol alıyoruz. Burada hazırlıklarımızı yaptıktan sonra rotamıza girerek zirve tırmanışına başlıyoruz. Bu faaliyetimiz gidiş dönüş yaklaşık 8 saat sürecek. Zirvede vereceğimiz yemek ve fotoğraf molası sonrası dönüş rotamıza girerek aracımıza ulaşıyoruz. Pansiyonumuza dönerek akşam yemeği, ateş başı sohbetleri sonrasında istirahate çekiliyoruz.

Sabah kahvaltının ardından, etkinliğimize 15 km. lik Selge-Çaltepe arasında gerçekleştireceğimiz yürüyüşle devam edeceğiz. Parkurumuza girmeden önce Köprülü Kanyonu gezecek ve suyun muhteşem rengini seyredeceğiz. Muhteşem tabii dokusu, kanyon ve kral yolları ile oldukça otantik bir gün olacak bizim için. Akşam saatlerinde Çaltepe’de son bulacak yürüyüşümüzün ardından akşam yemeği ve konaklama için pansiyonumuza geçeceğiz.

Pansiyonumuzdan alacağımız kahvaltının ardından, Dönüşe geçiyoruz. Rotamız da Eğirdir var. Göller bölgesinin incisi, yeşille mavinin buluştuğu Eğirdir ilçemize Saat 11.00 gibi ulaşıyor ve burada 2 saat serbest zaman veriyoruz. Bu zaman içinde; Şehri gezebilir, meşhur balık lokantalarından birinde güveçte kerevit ve göl levreği yiyebilirsiniz. Saat 14:30 gibi Ankara’ya doğru hareket ediyoruz ve saat 20:00 civarında Ankara’ya ulaşıyor ve bir başka KAFKA TUR etkinliğinde buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

28 Ekim Çarşamba, 22:00’de Kumrular Sokak İzmir Caddesi kesişiminden hareket ediyoruz. Polatlı, Yunak Eğridir üzerinden Çaltepe’ye doğru yol alıyoruz.

Özel tur araçları ile ulaşım,
3 Gece Pansiyon ve kampingde konaklama,
Sabah kahvaltısı ( Pansiyonda 4),
Akşam Yemeği ( Pansiyonda 3),
Programda belirtilen parkurlar,
Rehberlik ve Acenta refakat hizmetleri,
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar,
Milli Park Giriş Ücretleri,
Tüm Çevre Gezileri.

Alınan ekstra yiyecek ve içecekler,
Dördüncü gün akşam yemeği,
Kişisel harcamalar,
Müze giriş ücretleri

Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, uygun bir sırt çantası, su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, pil, yedek hafıza kartı, şarj aleti, anti bakteriyel jel, havlu, terlik.

• Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
• Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
• Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
• Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz.
• Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsiz giriş yapabilmeleri için 70 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri ücretsiz gezebilmektedirler.

Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsiz giriş yapabilmeleri için 70.00 TL karşılığında MÜZE KART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş ve altı ile 65 yaş üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın Kartı sahipleri bu müzeleri ücretsiz gezebilmektedirler.

Kumrular 22:00
Milli Kütüphane 22:05
Armada 22:10
Kentpark 22:15
Ümitköy Köprüsü 22:20
Gordion AVM Karşısı 22:25
Anse Önü 22:30

Yorumlar

Yorum yok
Sadece turlarımıza katılanlar yorum yapabilir
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by