1 Gece Konaklamalı
TOKAT NİKSAR TURU
Programı

   1. Gün Ankara, Çorum, Turhal,
Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Tokat Niksar Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Elmadağ, Kırıkkale, Çorum, Mecitözü üzerinden erken saatlerde Turhal’a vararak tesisimizde serbest kahvaltı zamanı veriyoruz.


2. Gün Turhal, Pazar, Ballıca Mağarası, Tokat
Pazar üzerinden yolumuza devam edip vereceğimiz molalar sonrası sabahın erken saatlerinde Pazar’a 10 Km kuzey batı yönünde yer alan Ballıca Mağarası’na gidiyoruz. Milyonlarca yıl süreçte oluşan kireçtaşı oluşumlu bu mağarayı yerel rehber eşliğinde gezeceğiz. Göreceğiniz sarkıt ve dikitleri ufkunuza ve hayal dünyanıza göre, bildiğiniz, tanıdığınız bir objeye benzetebilirsiniz. Muhteşem geçitler, havuzlar ve rengarenk galerileri görüp gezerek fotoğraf çektikten sonra güzle bir kahvaltı yaparak güne başlayacağız. Kahvaltı sonrası hareket edip Pazar çıkışındaki Mahber’i Hatun Kervan sarayını görüp gezdikten sonra hareket ederek kısa süreli yolculuk sonrası Tokat’a gidiyoruz. Tokat gezimize Tokat Kalesi’ne çıkıp şehri kuşbakışı seyrederek başlayacağız. Fotoğraf çekimleri sonrası şehir merkezine aracımızla gidip, Tokat Medresesi, Yazmacılar Sokak, Sulu Sokak gezileri sonrası Arkeoloji Müzesini gezeceğiz. Bey Sokağa gidip Tokat Mevlevi hanesi, Bey Sokak Evleri ve Etnografya Müzesi gezisi sonrası Saat Kulesi fotoğraf karelerimize girecek. Evet Tokat’tayız ve tam mevsimde burada olduğumuza göre meşhur Tokat Kebabının tadına bakmak gerek. İsteğe bağlı olarak öğle yemeğimizi yedikten sonra 1850li yıllarda yapılmış, Tokat’ın en güzel sivil mimari ev örnekleri arasında seçkin bir konuma sahip olan Latifoğlu Konağını görüp gezeceğiz. Bir dönem Tokat’ın en güzel Çarsısı konumunda olan Taş hanı görüp gezdikten sonra serbest alış veriş molası veriyoruz. Mola sonrası koşullar uygun olması halinde Diren Şarapçılık Tesisleri’ne gidip üzümün şaraba dönüşmesi sürecini öğrendikten sonra isteğe bağlı olarak şarap alış verişi yapıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası Tokat’ta Bulunan otelimize gidip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

 

3. Gün Tokat, Niksar, Erbaa, Amasya, Çorum, Ankara
Erken kalkıp güne güzel kahvaltı sonrası ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp otelimizden ve Tokat’tan ayrılıp hareket ediyoruz. 60 Km mesafeli ve 1 saat süreli yolculuk sonrası Niksar’a gidiyoruz. Tarihte Danişmentli Beyliğine 60 yıl süreyle başkentlik yapmış Niksar’da; Taş mektep, Çöreği Büyük Camii, Yağı basan Medresesi, açık olması halinde Melikgazi Türbesi gezileri sonrası sizlere bir sürprizimiz olacak. Niksar, Akkuş yolu üzerinde yer alan bir Köye Yaylaya götüreceğiz sizleri. Çevrede yapacağımız kısa gezintiler sonrası özgün bir Dağ evinde isteğe bağlı olarak öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Yemek ve fotoğraf çekimleri sonrası İlçe Merkezi’ne inip Leylekli Yılanlı Köprü gezisi sonrası isteğe bağlı olarak Niksar’a özgü yöresel ürün alış verişi için mola vereceğiz. Mola ve yapılan etkinlikler sonrası Erzurumlu ozan Sahir Emrah Türbesi ve Tokat, Niksarlı Şair Cahit Kulebinin Mezarını ziyaret ettikten sonra saat: 16.00’da Ankara yolculuğumuz başlayacak. Erbaa, Amasya, Mecitözü, Çorum üzerinden yolumuza devam edip Sungurlu’da vereceğimiz mola sonrası Kırıkkale, Elmadağ üzerinden yolumuza devam edip saat: 22.45 civarınfa 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

23:30 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
23:35 Milli Kütüphane Gökkuşağı
23:40 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
23:45 Anka Mall Emniyet Karşısı
23:50 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
23:55 Kayaş Çalışkan Kardeşler Po

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 1 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 2 Gece 3 Gün
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Tokat
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Perşembe
  15/07/2021
  Cumartesi
  17/07/2021
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 699₺
  659₺
  599₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by