1 Gece Konaklamalı
BURSA ULUDAĞ KAYAK TURU
Programı

1.Gün: Ankara, Eskişehir, Bursa, Uludağ Kayak Merkezi, Bursa
Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Bursa Uludağ Kayak Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramları ve molalarla devam edecek yolculuğumuzda, Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl üzerinden yolumuza devam edip toplamda 390 Km yol aldıktan sonra sabahın erken saatlerinde Bursa’ya gidip bir restoranda yapacağımız güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip toplamda 45 dakikalık yolculuk sonrası Uludağ’ın kuzey eteklerinde kurulan, ülkemizin gözde kış turizmi ve kayak bölgesi Uludağ’a gidiyoruz. Kayak Merkezi olması yanı sıra aynı zamanda Milli park olan ve bu yönüyle doğal güzelliklere ve orman dokusuna sahip olan Uludağ’da Oteller Bölgesi olarak da bilinen Uludağ Meydanında güne başlıyoruz. Gün boyunca bölgede bulunan otellerde zaman geçirebilir, dinlenebilir ve öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz anlaşmalı Kayak Odası’ndan kayak kiralayıp Lift ve Telesiyej sistemlerini kullanarak doyasıya kayak yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ayrı bir alanda kızak kiralayarak kayabilir ve kar üzerinde gezintiler yapabilirsiniz. Yapılan etkinlikler sonrası saat: 16.00’da hareket edip 45 dakikalık yolculuk sonrası Bursa’daki otelimize gidip odalarımıza yerleşiyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Bursa’da geçiriyoruz.

 

2.Gün: Bursa, Uludağ Kayak Merkezi, Bursa, Eskişehir, Ankara
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı yaparak başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp otelimizden ayrılarak Uludağ için hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Bursa’da kalarak şehri keşfedebilirler. 45 Dakikalık yolculuk sonrası Uludağ’a ulaşıp gün boyu sürecek kayak etkinliklerimize başlıyoruz. Kayak yanında, kızak gezinti ve yürüyüş, serbest zaman ve yapılan etkinlikler sonrası saat: 16:00’da hareket ediyoruz. Bursa’da kalan arkadaşlarımızı toplu olarak belirlenen noktada aldıktan sonra Ankara yolculuğumuza başlıyoruz. Aynı yol üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat: 21.30 civarında 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

06:45 Anka Mall Emniyet Tarafı
06:55 Melike Hatun Camii Karşısı
07:00 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:05 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:10 Armada Alışveriş Merkezi
07:15 Kent Park Alışveriş Merkezi
07:20 Ümitköy Kavşağı Köprüsü
07:25 Ansera Alışveriş Merkezi Önü
07:30 Yaşamkent Kav Flamingo Bp

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği
– Ski Pass, Kayak Ekipman, Aksesuar,  Kira ve Kullanım Ücretleri

• Özel Yiyecek ve İçeceklerinizi Getirmeyi Unutmayınız.
• Doğada ve Her Yerde Anılarımızdan Başka Bir Şey Bırakmıyoruz.
• Yerel Koşullardan ve Hava Durumundan Dolayı Program Akışında Değişiklik Yapılabilir.
• Yerel Halka ve Onların Değerlerine Her Zaman Saygılı, Arkeolojik Değerlerimiz ve Kültür Mirasımız ile Yabani Yaşamı ve Bitki Örtüsünü Korumaya Her Zaman Özen Gösteriyoruz.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Bursa
Derece:
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by