Kastamonu

875₺

2 Gece Konaklamalı
KASTAMONU AZDAVAY DADAY PINARBAŞI TURU   
Programı

1.Gün Ankara, Akyurt, Çankırı, Kastamonu, Daday, Çömlekçiler
Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Kastamonu Daday Azdavay Pınarbaşı Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Ara duraklarda katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kahvaltılık sandviç ve sıcak-soğuk içecek ikramları ile Akyurt, Çankırı üzerinden yolumuza devam edip saat: 11.00’de Kastamonu’ya gidiyoruz. Mir Liva Paşa Konağı, Arkeoloji Müzelerini görüp gezdikten sonra Kastamonu çıkışındaki İzbeli Konağına gidiyoruz. İsteğe bağlı olarak yöresel etli ekmek menüsü ile güzel bir öğle yemeği yedikten sonra aracımıza binip şehre geliyoruz. Hükümet Meydanında bulunan Şerife Bacı Kurtuluş Savaşı Anıtını görüp gezdikten sonra yürüyerek saat Kulesi’ne çıkıyoruz. Şehri panoramik olarak görüp fotoğraf çektikten sonra Hükümet Meydanı’na inip Kent Tarihi Müzesini geziyoruz. Daha sonra Vedat TEK Sanat Merkezi’ne gidip Kastamonu tarihinin anlatıldığı pano ve vitrinleri görüp gezdikten sonra Nasurullah Cami’ne gidip Cami’yi ziyaret ediyoruz. Münire Sultan Medresesini görüp gezdikten sonra isteğe bağlı olarak serbest alış veriş molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip 10 Km yol aldıktan sonra Kasaba Köyü’ne gidiyoruz. 600 yıllık tarihi Mahmutbey Cami’sini görüp gezdikten sonra hareket edip Daday’a gidiyoruz. Atatürk’ün Kastamonu gezisinde misafir edilen evi dışarıdan görüp daha sonra yolumuza devam ederek Çömlekçiler Köyü’ne gidiyoruz. Barış At Çiftliği Çiftlik evine gidip odalarımıza yerleşiyoruz. İsteyen katılımcılarımız ayrı bir ücret ödeyerek at binebilirler. Dinlenme sonrası Restoranımızda akşam yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Yemek sonrası kamp ateşimiz eşliğinde şarkılar söyleyerek gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Çömlekçiler Köyünde geçiriyoruz,

 

2.Gün Çömlekçiler Köyü, Halaçoğlu Yaylası, Çömlekçiler Köyü
Saat: 07.30’da kalkıp doğal bir ortamda yöresel ürünlerle hazırlanmış güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası traktör romörkü ile orman içi çalı çırpılı yollardan yükselerek 9 Km uzaklıktaki Halaç oluğu Yaylasına gidip öğle yemeği yiyeceğimiz alanda iniyoruz. Kısa süreli dinlenme ve hazırlık sonrası 1650 metredeki tepeye kadar yürüyerek çıkıp etrafı seyredip fotoğraf çekiyoruz. Farklı bir rotadan yürüyerek yemek yiyeceğimiz alana geliyoruz. Mangalda sucuk menüsü, Meyve ve çay-kahve ikramıyla öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra çimler üzerinde dinleniyoruz. İsteğe bağlı olarak farklı bir rotadan muhteşem parkurumuzda 9-11 Km uzaklıktaki Taşçılar Gölet’ine kadar doğa yürüyüşü yapıyoruz. Gölette bir süre dinlendikten sonra bizi bekleyen aracımıza binip çiftliğe dönüyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra isteğe bağlı olarak ve ayrı bir ücret ödeyerek at biniyoruz. Etkinlik ardından tesisimizde akşam yemek sonrası Çiftlikte serbest zaman.


3.Gün Çömlekçiler Köyü, Azdavay, Pınarbaşı, Safranbolu, Karabük, Ankara
Saat: 07.00’de kalkıp doğal bir ortamda yöresel ürünlerle hazırlanmış kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp Çiftlik evinden ayrılıp yola çıkıyoruz. Daday üzerinden kuzey, kuzey-batı yönünde yolumuza devam edip Azdavay’a gidiyoruz. Aşıklar Köprüsünü görüp gezdikten sonra Aracımızın gideceği son noktaya gidip kalan bölümü yürüyerek Çatak Kanyonu’nun Seyir Terasına gidiyoruz. Düzenlenmiş  ahşap zeminli patikada belli bir yere kadar gidip seyir ve fotoğraf çekimleri sonrası geri dönüp aracımıza biniyoruz. Pınarbaşı üzerinden yolumuza devam edip Ilıca Köyü’ne gidiyoruz. İsteğe bağlı olarak öğle yemeğimizi afiyetle yedikten suya girmek isteyen arkadaşımız üstlerini değiştirdikten sonra yürüyerek Şelale’ye gidiyoruz. Fotoğraf çekimi ve isteğe bağlı suya girme molası sonrası yürüyerek aracımızın yanına geliyoruz. Çay-kahve molası sonrası hareket edip Valla Köyü’ne gidiyoruz. Valla Kanyonu Seyir terasına kadar yürüyüp seyir ve fotoğraf çekimleri sonrası aynı yoldan geri dönerek çay, kahve molası veriyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası saat. 17.00’de hareket edip Pınarbaşı, Eflani, Safranbolu, Karabük, Eski hisar, Gerede üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat: 21.30 civarı 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

 

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:00 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:05 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
07:15 Anka Mall Emniyet Karşısı
07:20 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
07:30 Altınpark Anfa Park Üst Geçit

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 2Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 2 Kahvaltı ve 2 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 2 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 2 Mayıs 2022
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon:
Derece:
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by