Likya Yolu

990₺

3 Gece Konaklamalı
KAŞ ETABI LİKYA YOLU YÜRÜYÜŞ TURU
Programı

1.Gün: Ankara,Polatlı, Sivrihisar, Afyonkarahisar, Burdur, Tefenni, Çavdır, Kaş
katılımcılarımızı belirlenen hareket noktalarından aldıktan sonra Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Burdur-Korkuteli-Elmalı-Finike-Demre üzerinden yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.Gün: Phellos, Antiphellos, Kaş,
Kahvaltı molası ardından hazırlıklarımızı yapıp aracımıza binerek Gökdere Köyü’ne gidiyoruz. Aracımızdan inerek hazırlık sonrası Phellos’tan başlayarak; toplamda 8 km’lik 3 saat süreli Antik Likya Yolu’nun Phellos-Antiphellos-Kaş Etabı’nı yürüyoruz. Muhteşem Akdeniz ve Kaş manzarası eşliğinde sürekli inerek yürümeye devam edip Kaş’ta etkinliğimizi bitirerek otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği Kaş’ta serbest zaman.

 

3.Gün: Kaş, Limanağzı, Üzümlü İskelesi
Sabah Erken Kahvaltı sonrası kısa süreli hazırlık sonrası kumanyalarımızı aldıktan sonra yürüyüşümüze başlıyoruz. Bugün Likya yolu etabımızda 5-6 saat süreli olarak yaklaşık 14-15 km yürüyeceğiz. Muhteşem Akdeniz manzarası eşliğinde Kaş-Limanağzı’nı yürüdükten sonra Çetikli’den geçip Üzümlü’ye gidiyoruz. Bir süre dinlendikten sonra bizi bekleyen aracımıza binerek Kaş’a/otelimize gidiyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi serbest olarak Kaş’ta yiyoruz.

 

4.Gün: Kaş, Alpollina, Kekova, Kaş
Erken Sabah kahvaltı sonrası hareket edip Sahilkılıç Köyü’ne gidiyoruz. Yaklaşık 10 Km ve 3 saat süreli Likya Yolu etabımızda Sahilkılıç Köyü’nden yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşün sonuna doğru Likya Mezarları/Lahitleri size başka bir dünyada olduğunuzu hissettirecektir. Yürüyüşümüze devam edip Aperlai’de yürüyüşümüz tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi Ramazan Abi’nin restoranında balık ana menüsü ile yedikten sonra teknemize binip Kekova’ya gidiyoruz. Akvaryum ve Tersane Koyları’nda yüzme molası verdikten sonra batık şehir Simena’ya gidiyoruz. Seyir ve fotoğraf çekimleri sonrası hareket edip Kaleköy’e gidiyoruz. Kale gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası teknemizle Jeimiussa/Üçağız Limanı’na gidiyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip otelimize gidiyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Kaş’ta geçiriyoruz.
Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası hareket edip Sahilkılıç Köyü’ne gidiyoruz. Yaklaşık 10 Km ve 3 saat süreli Likya Yolu etabımızda Sahilkılıç Köyü’nden yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşün sonuna doğru Likya Mezarları/Lahitleri size başka bir dünyada olduğunuzu hissettirecektir. Yürüyüşümüze devam edip Aperlai’de yürüyüşümüz tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi Ramazan Abi’nin restoranında balık ana menüsü ile yedikten sonra teknemize binip Kekova’ya gidiyoruz. Akvaryum ve Tersane Koyları’nda yüzme molası verdikten sonra batık şehir Simena’ya gidiyoruz. Seyir ve fotoğraf çekimleri sonrası hareket edip Kaleköy’e gidiyoruz. Kale gezisi ve fotoğraf çekimleri sonrası teknemizle Jeimiussa/Üçağız Limanı’na gidiyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binip otelimize gidiyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Kaş’ta geçiriyoruz.

 

5.Gün: Kaş, Burdur, Afyonkarahisar, Sivrihisar, Polatlı, Ankara
Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp otelimizden ve Kaş’tan ayrılıp yola çıkıyoruz. Kaş-Burdur-Afyonkarahisar üzerinden yolumuza devam edip akşam saat 18.00 civarında 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

21:30 Kızılay Kafka Tur Ofis Önü
21:35 Milli Kütüphane Önü
21:40 Armada Önü
21:45 Cepa Kentpark arası
21:45 Bilkent Köprü Altı
21:50 Hacettepe Beytepe Köprü Altı
21:55 Ümitköy Köprü Altı
22:00 Gordion Yan Yol
22:05 Korukent Otobüs Durağı
22:10 Yaşamkent BP

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 3 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 3 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk gün kahvaltı, Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 4 Gece 5 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 3 Gece 4 Gün
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Fethiye
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Çarşamba
  29/04/2020
  Pazar
  03/05/2020
 • Yetişkin
 • 990₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by