Günübirlik
KAPADOKYA ÇADIR KAMPI TURU
Programı

1.Gün Ankara, Tuz Gölü, Aksaray, Nevşehir
Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Kapadokya Çadır Kampı Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı önceden hazırlanan sandviç ve çay ikramı ile bahçe ortamında kahvaltımızı yaptıktan sonra grup liderimizden Tuz Gölü hakkında bilgiler alıp fotoğraf çektikten sonra yolumuza devam edip Kapadokya’ya gidiyoruz. Devrent Develi Vadisi’ne gidiyoruz. İsteğe bağlı lokantada öğlen yemeği yeme şansımız olacak. Yemek sonrası her biri farklı şekillere ve objelere benzetilen Peribacaları’nı görüp fotoğraf çekip yeni oluşumlu Peri Bacalarını görüp Zelve Vadisi üzerinden Paşabağ’a gidiyoruz. Bölgenin en güzel peri bacalarını görüp fotoğraf çektikten sonra Avanos’a gidiyoruz. Hititlerden günümüze, usta-çırak öğretisi ile yaşatılan Çanak-Çömlek Atölyesi’ni gezip isteğe bağlı olarak alışveriş yapıyoruz. Daha sonra Kızıl Vadi’nin üst taraflarında yer alan Kamp Alanı’mıza gidiyoruz. Hep birlikte çadırlarımızı kurduktan ve dinlenme sonrası akşam yemeği için mangalımızı (ekmek arası tavuk veya sucuk) yapıyoruz. Afiyetle yenilen akşam yemeği geceyi Kapadokya’da geçiriyoruz.

 

2.Gün Nevşehir, Aksaray Tuz Gölü, Ankara
Kampımızı sökerek aracımıza yükledikten sonra Açık Büfe Kahvaltımızı almak için yola çıkacağız. Kahvaltı sonrası Aşk Vadisi’nden başlayarak Çavuşin Vadisi’ne doğru 10 km’lik yürüyüşümüze başlayacağız. Saat 16.30 civarında Kapadokya’dan ayrılıp yola çıkıyoruz. Nevşehir üzerinden yolumuza devam edip Aksaray’da vereceğimiz mola sonrası yola çıkıp 2 buçuk saat süreli yolculuk sonrası saat 20.30 civarı 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
06:50 Ulus Melike Hatun Camii
06:55 Anka Mall Emniyet Tarafı
07:00 Aşti Önü Berat Büfe Durak
07:05 Armada Alışveriş Merkezi
07:10 Cepa – Kent Park Avm Arası
07:15 Peugeot Göral Otomotiv Önü
07:20 Dikmen Kavşağı Köprüsü
07:30 Gölbaşı Pak Otel Yanı Shell

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Nevşehir
Derece:
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by