Işık Dağı

120₺

Günübirlik
IŞIK DAĞI KARAGÖL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
Programı

Ankara Çıkışlı Günübirlik Işık Dağı Zirvesi 2035 Metre Doğa Yürüyüşü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Işık Dağı Zirvesi 2035 Metre Doğa Yürüyüşü Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzda, güzergahımız üzerinde vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltısı Molamızda Gezi ve Kumanya için eksik olan malzemelerinizi aldıktan sonra hareket ederek Çerkeş yoluna girip Işık Dağı yakınlarında aracımızdan iniyoruz. Kısa süreli hazırlık sonrası orman içi patikalarda yürüyüşümüze başlayarak güney doğu yönünde yükselmeye devam ediyoruz. Bir çeşmede mola verip sularımızı tazeledikten sonra sırt hattına çıkıp Işık Dağı’nın kuzeyine yöneliyoruz. Bir süre zirveye giden orman içi yoldan yürüyüp yükseldikten sonra kuzey yüzündeki dere boyundan kuzey yönünde yükselip yayılmacı ardıçların üstünden ve arasından geçerek 2035 Metrelik Işık Dağı zirvesine ulaşıyoruz. Etrafı doyasıya seyredip fotoğraf çektikten sonra rüzgar almayan bir yerde vereceğimiz (Katılımcıya Ait Kumanya) Öğle Yemeği ve Fotoğraf Molası sonrasında, zaman kaybetmeden güney yönünde inişe geçiyoruz. Güzel ve sık dokulu olmayan orman içinde hızlı adımlarla inişe geçip Karagöl’e geliyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası hareket edip Çerkeş-Kurşunlu üzerinden yolumuza devam edip Kızılcahamam’da isteğe bağlı olarak çay-çorba molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip Kazan üzerinden yolumuza devam edip saat: 19.30-20.00 civarında Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaların karşılarında bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

07:30 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:35 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:40 Armada Alışveriş Merkezi
07:45 Cepa Kentpark Avm Arası
07:55 A City Premium Avm Önü
08:00 Batıkent Jandarma Karşısı
08:05 Açık Cezaevi İnfaz Kurumu
08:10 Giyim Dünyası Outlet Önü
08:15 Eryaman Göksu Göleti Önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

• Özel Yiyecek ve İçeceklerinizi Getirmeyi Unutmayınız.
• Doğada ve Her Yerde Anılarımızdan Başka Bir Şey Bırakmıyoruz.
• Yerel Koşullardan ve Hava Durumundan Dolayı Program Akışında Değişiklik Yapılabilir.
• Yerel Halka ve Onların Değerlerine Her Zaman Saygılı, Arkeolojik Değerlerimiz ve Kültür Mirasımız ile Yabani Yaşamı ve Bitki Örtüsünü Korumaya Her Zaman Özen Gösteriyoruz.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Kızlcahamam
Derece:
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by