Kazan

100₺

Günübirlik
ÇOBAN GEÇİDİ HODULAĞAÇ YÜRÜYÜŞ TURU
Programı

Kızılay, Kızılcahamam, Çoban geçidi, Hodulağaç

08.00 Kafka Tur Ofisi önünden hareketle başlayacak etkinliğimizde ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra Kazan üzerinden yolumuza devam edip Kızılcahamam’da çay-çorba molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip Bayır Köyleri için Kızılcahamam’dan sağa dönüp Çobangeçiti Mevkii’ne gelip aracımızdan iniyoruz. Kısa süreli hazırlık sonrası güney yönünde yürüyüşümüze başlayıp önümüzdeki karla kaplı küçük tepeceği aşıyoruz. Orman içi boş alanlardan doğu yönünde yürüyerek vadi tabanına inip daha sonra sağa doğru vadi tabanından yürümeye devam ediyoruz. Yönümüzü sola çevirerek karla kaplı sık orman dokusu içine giriyoruz. Kuzey yönüne bakan karlı dik etapları çıktıktan sonra düze alana gelip bir süre mola veriyoruz. Daha sonra inişe geçip vadi tabanına inip Yukarı Bayır Köyü’nü göreceğimiz bir noktaya gelip fotoğraf çektikten sonra batı yönünde dik etaplardan tırmanarak sık orman dokusu içine gelip bölgenin ikinci en yüksek zirvesi olan 1980 Metre yüksekliğindeki Hodulağaç Zirvesi’ne çıkıyoruz. Katılımcılar tarafından önceden hazırlanan kumanya  ile öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra etrafı ve Kurtbağazı Baraj Gölü’nü seyredip fotoğraf çekiyoruz. Orman sınırından Aşağı Bayır Köyü yönünde alçalarak yürümeye devam edip saat: 16.30-17.00’de Aşağı Bayır Köyüne gelerek 13-14 Km uzunluğundaki parkurumuzu tamamlıyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası hareket edip Kızılcahamam’da isteğe bağlı çay-çorba molası verdikten sonra Ankara için hareket ediyoruz. Kazan üzerinden yolumuza devam edip saat: 19.00-19.30 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 11.01.2022 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

08:00 Kafka Tur Ofisi önü
08:05 Milli Kütüphane Önü
08:10 Armada Önü
08:15 Cepa/Kentpark arası
08:25 A City Önü
08:30 Batıkent/Jandarma Karşısı
08:35 Giyim Dünyası
08:40 Eryaman Anayol Köprü Üstü
08:45 Göksu Göleti önü

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 0 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 0 Kahvaltı ve 0 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Ankara
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Pazar
  06/02/2022
  Pazar
  06/02/2022
 • Yetişkin
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 100₺
  100₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by