1 Gece Konaklamalı
BORABAY GÖLÜ AMASYA TURU
Programı

1. Gün Ankara, Çorum, Borabay Gölü, Amasya
Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara ÇıkışlıBorabay Gölü Amasya Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek ve sıcak-soğuk içecek ikramlarımız ile Elmadağ, Kırıkkale, Çorum, Mecitözü üzerinden yolumuza devam edip vereceğimiz molalar sonrası Şehzade’ler kenti Amasya üzerinden Taşova Borabay Köyü yakınlarındaki Borabay Gölü’ne gidiyoruz. Doğa harikası, bu heyelan, set gölü çevresinde gezinti yapıyoruz. Yürüyüş ve gezinti sonrası isteğe bağlı olarak göl kenarındaki tesiste öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra yola çıkıp Amasya’ya geliyoruz. Amasya gezimize Bimarhane’yi gezerek başlıyoruz. Modern Tıp’tan önce insanların su ve müzik ile tedavi edildiği bu tarihi yapıyı görüp gezdikten sonra çay molası veriyoruz. Daha sonra II. Beyazıt Külliyesi içinde yer alan Beyazıt Camisi gezisi sonrası otelimize gidip odalarımıza yerleşiyoruz. Odalarımızda bir süre dinlendikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Yemek sonrası Çakallar Tepesi’nden ışıklar altında Amasya’yı fotoğrafladıktan sonra isteğe bağlı olarak aşağıya inip Yeşilırmak kenarında gezinti yapıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası otelimize dönüyoruz.

 

2. Gün Amasya, Mecitözü, Çorum. Amasya
Erken kalkıp güne güzel kahvaltı sonrası ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayıp otelimizden ayrılıyoruz. Şehir merkezine inip Arkeoloji ve Mumya Müzelerini görüp gezdikten sonra Pontuslular döneminden kalma Kaya Kral Mezarlarını geziyoruz. Bir sivil mimari şaheseri olan Hazeranlar Konağı’nı görüp gezdikten sonra serbest alışveriş molası veriyoruz. Amasya’da görev yapan Şehzadeler Müzesi’ni isteğe bağlı olarak görüp gezdikten sonra muhteşem güzellikteki Yalı boyu evlerinin fotoğraflarını çekiyoruz. Şehzadeler Büstleri ve Ferhat ile Şirin Anıtı’nı görüp gezdikten sonra Çakallar Mevkii’nde yer alan Ali bey Restorana gidip isteğe bağlı Tokat Kebabı Menüsü ile güzel bir öğle yemeği yiyoruz. Yemek sonrası gündüz gözüyle Amasya’yı ve Yeşilırmak’ı fotoğrafladıktan sonra saat 16.00’de Amasya’dan ayrılıyoruz. Amasya çıkışında Helenistik dönemde inşa edilen Ferhat ile Şirin Su Kanallarının bir bölümünü gördükten sonra Mecitözü, Çorum üzerinden yolumuza devam edip Sungurlu’da vereceğimiz mola sonrası Kırıkkale, Elmadağ üzerinden yolumuza devam edip saat 21.45 civarı 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

 

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:00 Milli Kütüphane Gökkuşağı
07:05 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
07:15 Anka Mall Emniyet Karşısı
07:20 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
07:30 Kayaş Çalışkan Kardeşler Po

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 1 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür.1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 1 Gece 2 Gün
Maksimum kapasite: 27
Lokasyon: Amasya
Derece:
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by