1 Gece Konaklamalı
ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU
Programı

 1- Gün Ankara, Polatlı, Sivrihisar, Afyonkarahisar, Uşak, İzmir
Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek, sıcak-soğuk içecek ikramlarıyla Polatlı, Sivrihisar, Afyon, Uşak üzerinden yolumuza devam edip sabah erken saatlerde İzmir’e varıyoruz.

 

2- Gün İzmir, Çeşme, Alaçatı, Seferihisar
Kahvaltı sonrası yolumuza devam ederek 87 Km yol aldıktan sonra Çeşme’ye gidip şehir turu kapsamında; Çeşme Kalesi ve Kanuni tarafından yaptırılan Kervansaray gezisi sonrası Çeşme Meydanı’nda serbest zaman molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip Alaçatı’ya gidiyoruz. Taş evleri, renkli sokakları ve Arnavut kaldırımları ile Ege’nin küçük ve şirin beldesi, bütün güzelliği ile sizleri karşılayacak. Saat: 13.00 ‘de Ot Festivalinin yapıldığı alana gidiyoruz. Alaçatı’da 1001 çeşit ot yetiştiği efsanelerde anlatılmaktadır. Otların çeşitliliği ve bu otlar ile pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festival yerel giysiler giymiş, halkın doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlara yükleyerek yaptıkları festival geçidini izleyebilirsiniz. Festival resmi açılışını ve resepsiyonun ardından amatör gurmeler tarafından hazırlanacak Ege yemekleri yarışması jürinin beğenisine sunulmaktadır. Yapılan etkinlikler sonrası hareket edip Festival sonrası konaklama yapacağımız Seferihisar’daki otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

 

3- Gün Seferihisar, İzmir, Uşak, Afyonkarahisar, Sivrihisar, Polatlı, Ankara
Sabah Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Sakin Şehirler arasında yer alan Sığacık sokaklarında yapacağımız gezinti sonrası Kale içinde kurulan El İşleri, Takı ve Kolyeler, Ot çeşitleri ve yemek satılan Organik, Yöresel Ürün Pazarı’na gidiyoruz. Pazar ve alış veriş dokusunu doyasıya yaşayacağımız ve isteğe bağlı olarak alış veriş yapacağımız bu etkinliğimizi fazlasıyla beğeneceğinizi düşünüyoruz. İsteğe bağlı olarak öğle yemeğimizi pazarda satılan yemeklerle afiyetle yedikten sonra Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. İzmir, Narlıdere Kültür evini ziyaret ettikten sonra panoramik İzmir gezimiz ile devam edecek gezimizde saat: 17.00’de İzmir’den yola çıkıyoruz. Aynı yol üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat: 01.30 civarında 13 Ekim 1923’te başkentimiz olmuş Ankara’ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

 

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

21:30 Kafka Tur Kızılay Ofis Önü
21:35 Milli Kütüphane Önü
21:40 Armada Avm Önü
21:45 Cepa Kentpark Arası
21:45 Bilkent Köprüsü Altı
21:50 Hacettepe Beytepe Köprüsü Altı
21:55 Ümitköy Köprüsü Altı
22:00 Gordion Avm Yan Yol
22:05 Korukent Otobüs Durağı
22:10 Yaşamkent

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 1 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 1 Kahvaltı ve 1 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 2 Gece 3 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Çeşme, Alaçatı
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Cumartesi
  10/04/2021
  Pazar
  11/04/2021
 • Yetişkin
 • 0₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by