Likya

2450₺

1.Gün Ankara, Sivrihisar, Afyonkarahisar, Burdur, Tefenni, Fethiye
Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içinde kek ve içecek ikramlarıyla Polatlı, Sivrihisar, Afyonkarahisar, Burdur, Tefenni, Çavdır istikametini takip ederek Fethiye’ye gidiyoruz.

 

2.Gün Fethiye,12 Adalar Tekne Turu
Otelimize yerleşme ve kahvaltı yaparak kısa süreli hazırlık sonrası aracımıza binerek Fethiye Limanı’na gidiyoruz. Tam gün sürecek tekne turu için teknemize biniyoruz. Öğle yemekli olarak yapılacak bu etkinlikte Ege’nin masmavi sularında denizin ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Yapılacak etkinlikler sonrası Marina’ya gelip aracıma binerek otelimize gidiyoruz. Odalarımızda yerleştikten sonra isteğe bağlı deniz ve havuz keyif yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Fethiye’de geçiriyoruz.

 

3.Gün Fethiye, Tloss, Saklıkent, Yakapark, Ölüdeniz, Belcekız Plajı, Fethiye,
Erken kalkıp güzel bir kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp hareket ederek Fethiye’ye 36 Km uzaklıkta ve doğusunda yer alan Likya Birliğine ait 3 oy hakkında sahip Tloss’a gidip, Antik Kent kalıntılarını gördükten sonra Yakapark’a gidiyoruz. Suların dans ettiği Yakapark’ta geçireceğimiz serbest zaman sonrası Saklıkent’e hareket ediyoruz. Çoban Ekrem tarafından keşfedilen ülkemizin en güzel kanyonları arasında yer alan Saklıkent Kanyonu’nda yapacağımız gezinti ve fotoğraf çekimleri sonrası hareket edip Hisarönü-Ocacık üzerinden yolumuza devam edip Ölüdeniz’e/Belcekız Plajı’na gidiyoruz. Dünyaca ünlü bu koy ve plajda yüzme etkinlikleri ve serbest zaman sonrası hareket edip otelimize gidiyoruz. Dinlenme, havuz ve deniz keyfi sonrası akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Fethiye’de geçiriyoruz.

 

4.Gün Fethiye, Kelebekler Vadisi Tekne Turu, Paspatur
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp hareket ederek Fethiye Limanı’na gidiyoruz. Tam gün sürecek tekne turu için teknemize biniyoruz. Öğle yemekli olarak yapılacak bu etkinlikte Ege’nin masmavi sularında denizin ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Yapılacak etkinlikler sonrası Marina’ya geliyoruz. Anfi Tiyatro ve Fethi Yüzbaşı Anıtı, Paspatur Çarşısı ve serbest alış veriş molası sonrası aracıma binerek otelimize gidiyoruz.

 

5.Gün  Fethiye, Kaş, Kalkan, Xantos, St Nicholas, Fethiye
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp hareket ederek tam gün sürecek Likya Kentleri gezimize başlıyoruz.  Eşen-Yeşilköy üzerinden yolumuza devam edip Kalkan’a gidiyoruz.  Her sokağında ayrı bir manzara olan Kalkan’da çay-kahve molası verdikten sonra Kaş’a gidiyoruz.  Kaş şehir turu kapsamında; Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman gezisi sonrası öğle yemeği ve alış veriş için serbest zaman molası veriyoruz. Daha sonra hareket edip Mola sonrası hareket edip Gelemiş Köyü yakınlarında 18 Km uzunluğa sahip ülkemizin en uzun sahip bandı olarak kabul edilen ünlü Patara Plajı’na gidiyoruz. Aynı zamanda Noel Baba olarak ta bilinen Saint Nicolas’ın da doğdu yer olan Patara ve ünlü  Plajında vereceğimiz yüzme molası sonrası hareket edip Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Xanthos’a gidiyoruz. Likya Birliğinin siyasi başkenti olan Xanthos’ta bir yazıtta Likyalılar’ın yazılı kaynaklara göre Kral Sarpedon komutasında ve Hektor’un saflarında Troya savaşlarına katıldıkları anlaşılmaktadır. Antik kent içinde yapacağımız kısa gezinti ve anlatım sonrası hareket edip Fethiye’ye/otelimize gidiyoruz. Deniz, havuz ve dinlenme molası sonrası akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz. Geceyi Fethiye’de geçiriyoruz.

 

6.Gün Fethiye, Salda Gölü, Burdur, Afyonkarahisar, Ankara
Erken kalkıp güzel bir kahvaltı sonrası otelimizden ve Fethiye’den ayrılıp hareket ediyoruz. Seydikemer-Çavdır-Tefenni-Yeşilova üzerinden yolumuza devam edip Salda Gölü’ne gidiyoruz. Van Gölü’nden sonra en derin gölü olarak bilinen ve “  Ülkemizin Maldivleri “ olarak tanıtılan Salda Gölü’ne gidip 1 saat yüzme ve serbest zaman molası veriyoruz. Mola sonrası hareket edip Yeşilova-Burdur-Afyon-Sivrihisar-Polatlı üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası saat: 22.30’da Ankara’ya geliyoruz.  Bir başka Kafka Tur etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

 

 

Bu Tur Sirküsü, Yayınlandığı 10.10.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

21:30 Kızılay Kafka Tur Ofis Önü
21:35 Milli Kütüphane Önü
21:40 Armada Önü
21:45 Cepa Kentpark arası
21:45 Bilkent Köprü Altı
21:50 Hacettepe Beytepe Köprü Altı
21:55 Ümitköy Köprü Altı
22:00 Gordion Yan Yol
22:05 Korukent Otobüs Durağı
22:10 Yaşamkent BP

– Ata Kafka Tur Güvencesi
– Otellerde 4 Gece Konaklama
– 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
– Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
– Size Özel Araçlar ile Ulaşım ve Su İkramı
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
– Otellerde Alınacak 5 Kahvaltı ve 4 Akşam Yemeği
– Feribot, Otopark, Otoban, Köprü ve Milli Park Ücretleri

– Tüm Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
– Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Yurtdışı Çıkış Harcı, Aktivitelere Katılım Ücretleri
– Kişisel Harcamalar ve Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Hizmetler
– İlk Gün Kahvaltı, Tüm Öğle Yemekleri, Son Gün Akşam Yemeği

 

EKSTRA HİZMETLER:
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

• Ekstra (Ekstra:00.TL)
• Ekstra (Ekstra:00.TL)

•Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Bir Çocuk İçin Uygulanır. Günübirlik Turlarda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. •2 Yaşından Büyük Çocuklara Koltuk Vermek Kanun İle Zorunlu Hale Getirilmiştir. •2 Yaşından Küçük Çocuklara Koltuk Verilmez, İstenildiğinde Ayrıca Ücretlendirilir.

•Tur Rehberi Programı Tamamen Gerçekleştirmek Şartı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapma Hakkını Saklı Tutar. •Paket Turlarımız Yukarıda Belirttiğimiz Hizmetler Dahilinde Bir Bütündür, Ayrı Ayrı Düşünülemez, Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri vb Hizmetlerin Bedel İadesi Yapılmayacaktır. •Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir.

•3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. •Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

•Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. •Oturma Düzeninde Rotasyon, Haftalık Turlarımızda Uygulanacaktır •Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Acentemizin Sorumluluğu Yoktur.

•Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Acenta’nın Bir Sorumluluğu Yoktur. •Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. •Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

•Yeterli Sayıda Çoğunluk Oluşmadığında 3 (Üç) Gün Önceden Haber Verilerek Organizasyon İptal Edilebilir, Turun İptalinin Bildirilme Yasal Süresi 3 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Yanınızda; Dezenfektan ve Yeteri Kadar Maske, Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı, Şemsiye, El Feneri, Görüntü Cihazları, Yedek Pil, Film, Harita, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Verdiği Öğretmen Kartlarınız, Müze Kartlarınız, Türbe ve Cami Gezilerimiz için Başörtüsü, Lipstick (Dudak Nemlendirici), Ani Hava Değişiklikleri için Hırka Polar vb. Bulundurulmasını Hatırlatırız.

Turumuza Katılan Misafirlerimiz, Gezi Süresince, Tüm Müze, Milli Park ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programda Belirtilen Tüm Tekne Turu, Minibüs Ücretleri, Yurtdışı Çıkış Harcı İçin Tam Ücret; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müze ve Ören Yeri Girişlerinde Uygulanacak Esas ve Usullerde Belirlenen Konuklarımız Kimlik İbraz Etmesi Halinde İndirimli Ücret Ödeyeceklerdir. Tura iştirak Eden Misafirlerimiz Bu Ücreti İsterlerse Ödeyeceklerdir. Tur Ücretine Dahil Değildir.

Turumuzun Süresi 5 Gece 6 Takvim Günüdür. 4 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Tur Türü: Konaklamalı Tur
Süre: 5 Gece 6 Gün
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Fethiye
Derece:
 • Başlangıç
  Bitiş
 • Cuma
  31/07/2020
  Çarşamba
  05/08/2020
 • Yetişkin
  7-12 Yaş Arası Çocuk
  3-6 Yaş Arası Çocuk
 • 2450₺
  1950₺
  650₺
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by