• 0 312 425 85 25
  • admin@kafkatur.com.tr

düzce

175₺

Yaz sıcaklarının etkisini yoğun olarak hissetmeye başladığımız bu dönemde, Ankara’ya yakın deniz aktivitelerine yoğunlaşarak, serinlemeye ve dinlenceye yönelik özel etkinlikler sunmayı planladığımız plaj, sahil ve deniz temalı özel Akçakoca etkinliğimize sizleri davet ediyoruz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:


Etkinliklerimiz Corona, Covid 19 tehlikesine karşı katılımcılarımızın enfekte olmaması için araç ve gezi alanlarında tüm önlemler alınacak ve sosyal mesafe kuralına göre etkinliklerimiz yapılacaktır.

Buna göre;
1-Bütün katılımcılarımızın araç içinde ve molalarda maske takmaları zorunlu olacaktır.

2-Araçlarımız dezenfekte edilecek, araçta dezenkfektan bulunacak ve araçların koltuk kapasitesi yarıya düşürülerek bütün katılımcılarımız tek oturacaklardır.

3-Corana Virüs tehlikesi ortadan kalkıncaya kadar hiçbir etkinliğimizde toplu ve organize yemek etkinliği yapılmayacaktır.

Uygun
Müsait değil
Seçilmiş
Tur Türü: Günübirlik Tur
Maksimum kapasite: Sınırsız
Lokasyon: Düzce
Derece:

Akçakoca Deniz Etkinliği

Günübirlik Tur

Tur Programı

Ankara Çıkışlı Deniz Etkinliği

Sabah saat 07.00 Kumrular sokak İzmir Caddesi kesişiminde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra otoban üzerinden yolumuza devam ederek şirin sahil kasabası Akçakoca’ya ulaşacağız. Akçakoca’da Mavi Bayraklı Hasret Plajı’na geçerek gün boyu deniz keyfi yapacağız. Dileyen konuklarımız alışveriş ve küçük yürüyüşler gerçekleştirebilir. Akşam saatlerinde Ankara’ya dönüşe geçeceğiz. Ankara’ya ulaşarak bir başka Kafka Tur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıp ayrılacağız.

HAREKET NOKTAMIZ

 Kumrular Sokak (İzmir Caddesi kesişimi) – 07:00

Kumrular – 07:00
Milli Kütüphane – 07:05
Armada – 07:10
Cepa – 07:15
Carrefour – 07:20
Giyim Dünyası – 07:25
Göksupark girişi – 07:35

– Özel araçla ulaşım,
– Rehberlik hizmetleri
– Tüm çevre gezileri
– Kafka Turizm ve Seyahat Acentası Refakati.

– Kişisel harcamalar,
– Şezlong ve şemsiye plaj ünitesi
– Öğle yemeği,
– Akşam yemeği.

*Pandemiden kaynaklı büfe ve tesisler açık olmadığından, yemek ihtiyaçları ve deniz için gerekli malzemeler katılımcı tarafından karşılanacaktır ve hazırlıklı gelinmesi rica olunur.

Plaj çantası, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinesi, kişisel ilaçlar, en az 1 litre su, mayo, bikini, plaj havlusu.

Yorumlar

Yorum yok
Sadece turlarımıza katılanlar yorum yapabilir
Whatshapp'a geç
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by