31 Aralık Eymir Yeni Yıl Kutlaması – Mangallı Sıcak Şaraplı Ücretsiz Etkinlik


Yıl boyunca birlikte gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyduk. 2017 yılı için yılın finalini de Eymir’de yaparak 2018 yılına hep birlikte merhaba demek istiyoruz. Mangallı, sıcak şaraplı ve paylaşım dolu bu özel etkinliğimize siz değerli konuklarımızı davet ediyoruz.   


PROGRAMIMIZ

Saat 09:45 te Eymir Göl kenarı yolu – TRT Oran girişi kesişiminde buluşarak, etkinliğimize başlıyoruz. Eymir gölünün etrafında gerçekleştireceğimiz kısa süreli yürüyüşün ardından mangalda tavuk ızgara ve sıcak şaraplar bizden. İkramlarımızın ardından yeni yıla dair güzel temennilerimizin ardından etkinliğimizi sonlandırarak vedalaşıyoruz.


“Bu etkinlik tüm konuklarımıza açık ücretsiz bir etkinliktir.”  


YANINIZA ALIN
 

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı ( Bileğinizi kavrayan bot), yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, baton (isteğe bağlı), tozluk, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, öğle yemeği için kumanya, çöp torbası, en az 1.50 litre su.

REZERVASYON VE KAYIT İÇİN:
KAFKA TURİZM VE SEYAHAT ACENTASI
Adres: Kocatepe Mahallesi, Yüksel Caddesi 8/17 Çankaya/Ankara 

Tel: 0312 425 85 25
Fax: 0312 425 85 24
Gsm (Ofis): 0555 894 15 94 ( 09:00 – 18:00 ) 
Gsm: 0532 244 79 10 (Teoman Bulduk)
Web:  www.alternatiftrekking.com  – www.kafkatur.com.tr


« | »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizden Haberler Almak İster misiniz?
Sosyal Sorumluluklarımız.
Alternatif Trekking grubu üyeleri olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Belirli günler düzenlediğimiz LÖSEV'e destek turlarına katılabilirsiniz. Sosyal Projelerimiz:
  • Lösev YAŞAM gezisi turları
  • Huzur evi ziyaretleri
  Bu turlarımızdan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.