10 Şubat PTT Pul Müzesinde Kahvaltı Etkinliği ve Pul Müzesi Gezisi


Atatürk’ün talimatlarıyla Ulus Merkez’de 1926 yılında inşa edilmiş Emlak ve Eytam Bankası binasının restore edilmesiyle 2013 yılında hizmete açılan PTT Pul Müzesi’nin Kafesi’nde serpme menü içeriği ile Kafka Tur Dostları ve Gönüllüleri ile kahvaltı yapmak istiyoruz. Saat: 10.00’da başlayacak kahvaltı etkinliğinde grup katılımcı sayımız sağlıklı hizmet/servis verebilmek amacıyla 25 katılımcı ile sınırlı olacaktır.
Bu anlamda katılımcılarımızın acentamıza kayıt yaptırmaları ve saat: 10.00’da aşağıda açık adresi yazılı Pul Müzesi girişinde hazır olmaları gerekmektedir. Yaklaşık 2 saat süreli kahvaltı etkinliği sonrası grup halinde PTT Pul Müzesi gezilecektir. Girişi ücretsiz olan Müze gezimizde; PTT’in kuruluş tarihi, Dünya Pulları, Osmanlı Devleti Pulları, Anadolu Hükümeti Pulları, Türkiye Cumhuriyeti Pulları ve 7 ayrı temadan oluşan Tematik Pullar sergileri gezilecek ve ayrıca; Geçmişten Günümüze Posta, İstiklal Harbinde PTT ve Nostaljik PTT alanları gezilecek bölümler arasında yer alacaktır.
 
Kahvaltı Ücreti: 25.00 TL, Müze Gezisi ücretsiz.
 
ÖNEMLİ HATIRLATMA: Kahvaltı organizasyonu ve katılım isteğinin kesinlikle acentamıza yapılması gerekmektedir. Bunun dışındaki istemeler dikkate alınmayacaktır.
10 Şubat 2018 Cumartesi günü Ulus PTT Pul Müzesi’nde görüşebilmek dileğiyle.
 
Kafka Tur/Alternatif Trekking
PTT Pul Müzesi
Adres: Anafartalar Mahallesi. Atatürk Bulvarı No: 13 Ulus / ANKARA
 

« | »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizden Haberler Almak İster misiniz?
Sosyal Sorumluluklarımız.
Alternatif Trekking grubu üyeleri olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Belirli günler düzenlediğimiz LÖSEV'e destek turlarına katılabilirsiniz. Sosyal Projelerimiz:
  • Lösev YAŞAM gezisi turları
  • Huzur evi ziyaretleri
  Bu turlarımızdan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.